ENERJİK YAZ TONLARINI
#MATCHALATTE TRENDİ İLE KEŞFET!

1 Haziran 2024, Cat Quinn
Latte Makeup trendine ekstra bir dokunuş kat ve enerjik yaz tonlarını Matcha Latte trendi ile keşfet! Doğal ama ihtişamlı makyaj görünümünü yeniden yorumlayan Matcha Latte trendi ile gözlerine ekstra renk kat!

Doğal yeşil çay tozundan ilham alan matcha, diğer yeşil göz makyajlarından biraz daha farklı: günlük hayatta rahatça uygulanabilen doğal ve renkli tonları, ikonik kahverengi tonlarla bir araya getiriyor.

Farklı ama heyecan verici bu trend, swampcore ve fairycore güzellik ve moda trendlerinden ilham alıyor. Renkli göz farını uyguladıktan sonra ise 'Costa Riche' gibi sıcak kahve tonlu göz kalemini kirpik diplerine dağıtarak daha gotik bir esinti yaratabilirsin.
MATCHA LATTE
TREND GÖRÜNÜMÜNÜ SATIN AL!
YENİ CHESTNUT KAHVERENGİ TONUNDA!
TREND
TREND
TREND

M·A·C TREND MAKYAJ UYGULAMASI

M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından gerçekleşecek 15 dakika ücretsiz makyaj trendi uygulamasının ve özel makyaj ipuçlarının tadını çıkar!

*Bu hizmet, 15 dakika içinde M·A·C Sanatçıları ve uzmanları tarafından düzenlenen, ilham verici görünümler ve öğretici bilgiler sunmayı amaçlamaktadır. Eğer tüm yüze uygulama hizmeti almak istiyorsan, diğer makyaj servislerimizi keşfedebilirsin.

GÖRÜNÜM: Latte Makeup trendinden ilham alan Matcha Latte trendini enerjik yaz tonları ile keşfet!

  1. Connect in Colour Far Paleti: HI-FI Colour ‘My Kid Could Make That’ rengini göz kapaklarına yayarak uygulayabilirsin.
  2. Üst ve alt kirpik çizgilerini Eye Kohl Costa Riche ile belirginleştirebilirsin.
  3. Ağırlık hissi vermeyen, topaklanma, dağılma ve dökülme yapmayan M·A·CStack Maskara ‘Chestnut Stack’ tonunu kirpiklerine bol miktarda uygulayabilirsin.
  4. Lustreglass Sheer-Shine ruj ailesinden ‘Thanks, It’s M·A·C’ rengini dudaklarına uygulayabilirsin.
  5. Yenilenen ince sprey pompası ile eşit ve pürüzsüz bir uygulama sağlayabilirsin. Alkol içermeyen formülüyle makyajını sabitleyebilir ve cildini nemlendirebilirsin.
Connect In Colour Eye Shadow Palette: Hi-Fi Colour
2649 TL
Sınırsız görünümler için tek sürüşte yüksek pigment sunan, parlak neon ve klasik tonlarda 12'li far paleti ile #GösterRenklerini
(6)
Eye Kohl Göz Kalemi
899 TL
Zengin renklere sahip, ipeksi, mat/sedefli doku sağlayan bir göz kalemi
(92)
Macstack Maskara 12ML Tek Maskara Sınırsız Görünüm Macstack Maskara
1499 TL
YENİ RENK! Sınırsız hacim + anında daha uzun kirpikler- şimdi yeni ikonik Chestnut kahverengi tonunda!
(3)
Lustreglass Sheer-Shine Ruj
999 TL
Hafif bir yapıya sahip, ahududu çekirdeği ve organik zeytinyağı içeren ruj, uzun süre kalıcı parlak bir bitiş ile şeffaf ve ışıltılı renkler sunar. 
FIX+ ORIGINAL MAKYAJ SPREYİ
1399 TL
Çok amaçlı, alkol içermeyen makyaj spreyi Fix+ ile cildini nemlendirebilir, hazırlayabilir, sabitleyebilir, makyajını tazeleyebilir – ve çok daha fazlasını yapabilirsin!
DİĞER M∙A∙CTREND’LERİ KEŞFET!

DOĞAL VE İHTİŞAMLI
MATCHA LATTE MAKEUP

1 Haziran 2024, Cat Quinn

 

HOME  /  MAC TREND  /  MATCHA LATTE