M•A•C MAKYAJ SERVİSLERİNİ BİRLİKTE KEŞFEDELİM

SENİN SEÇİMİN. SENİN SERVİSİN. SENİN MAKYAJ ARTİSTİN. SENİN TARZIN.

İster Online Makyaj Danışmanlığı istersen Mağazada Makyaj Uygulaması için
sana en uygun tarih ve saatte randevunu al, M·A·C Makyaj Artistlerimiz tarafından gerçekleşecek
profesyonel makyaj uygulamasının ve özel makyaj ipuçlarının tadını çıkar!

ÜCRETSİZ BİREBİR
ONLINE MAKYAJ DANIŞMANLIĞI

Makyaja dair merak ettiğin tüm soruların cevabını M·A·C Makyaj Artistlerimizden alabilirsin! Öğrenmek istediğin konuya göre bir ders seç, göz, dudak ve cilt makyajın için merak ettiklerini keşfet!
ŞİMDİ RANDEVU AL

MAĞAZADA MAKYAJ UYGULAMASI

Seçtiğin mağazada M·A·C Makyaj Artistimiz seni bekliyor olacak. 30, 60 ve 90 dakikalık makyaj seanslarından birini seç, kişisel makyaj danışmanlığı al, dilediğin makyajı yaptır.ŞİMDİ RANDEVU AL

MAĞAZADA MAKYAJ UYGULAMASI İÇİN SEÇİMİNİ YAP

Bizi ne kadar özlediğini biliyoruz. Biz de seni özledik.
Seçili M·A·C mağazalarında başlayan makyaj uygulaması hizmetimiz açıldı.
Dilediğin uygulamayı seç, randevunu oluştur.

 

30 DAKİKALIK MEZUNİYET MAKYAJ SERVİSİ

Mezuniyete hazır mısın? 30 dakikalık mezuniyet makyaj servisi ile, bir M∙A∙C Makyaj Sanatçısı, tarzına ve mezuniyet kıyafetine uygun renkler ve teknikler kullanarak seni unutulmaz anlara hazırlayacak. Bu servis sadece M∙A∙C İstinye Park İstanbul ve M∙A∙C Prime Mall Mağazalarında geçerlidir. Önceden detaylı bilgi almanız önerilir.


ŞİMDİ RANDEVU AL

30 DAKİKALIK MAKYAJ UYGULAMASI

Sadece 30 dakikada bir M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından uygulanan yüzün bir bölgesine odaklanılarak yapılan makyaj uygulaması.

ŞİMDİ RANDEVU AL

GELİN MAKYAJI UYGULAMASI

Düğün gününüzde veya herhangi özel bir günde, tarzınızı ve düğünün konseptini tamamlamak için bir M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından sana özel tasarlanmış 90 dakikalık makyaj uygulaması. (Önceden detaylı bilgi almanız önerilir.)


ŞİMDİ RANDEVU AL

60 DAKİKALIK MAKYAJ UYGULAMASI

60 dakika içinde bir M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından uygulanan dudaklardan kirpiklere kadar tam bir makyaj uygulaması. Makyajı kendinize uygulayabilmeniz için, kullanılan ürünlerin detaylı bir şekilde anlatıldığı bir adet face chart da uygulamaya dahildir.

ŞİMDİ RANDEVU AL

MACTREND MAKYAJ UYGULAMASI

Sadece M·A·C'in öne çıkan makyaj trendlerini keşfetmeyi amaçlayan bir makyaj servisidir. Bu hizmet, 15 dakika içinde M·A·C Sanatçıları ve uzmanları tarafından düzenlenen, ilham verici görünümler ve öğretici bilgiler sunmayı amaçlamaktadır. Eğer tüm yüze uygulama hizmeti almak istiyorsan, diğer makyaj servislerimizi keşfedebilirsin.


ŞİMDİ RANDEVU AL

CİLT SANATI UYGULAMASI

Sana en uygun cilt bakım ürününü keşfetmeye hazır mısın? M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından, sadece 15 dakika sürecek, cilt makyajınızı yapmadan önce cildinizi istek ve cilt ihtiyaçlarına uygun bakım ürünleri ile verilen cilt sanatı servisi.

ŞİMDİ RANDEVU AL

MAKYAJ ARTİSTLERİMİZ SENİNLE TANIŞMAK İÇİN BEKLİYOR.

Sen ne zaman istersen, M·A·C Makyaj Artistlerimiz o zaman yanında! İster Online Makyaj Danışmanlığı ile istersen de sana en yakın mağazada makyaj artistlerimiz ile tanışabilir, makyaja dair aklındaki tüm soruları sorabilirsin. Seni bekliyor olacaklar.

YARDIMA İHTİYACIN MI VAR?

ONLINE SERVİSLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ!
Lip Finder

RUJ TON BULUCU İLE
200'DEN FAZLA RENK


Sana en çok yakışan rengi bul.

ŞİMDİ KEŞFET
M·A·C VIRTUAL TRY-ON

SANAL DENEME İLE 800'DEN FAZLA RENK DENE

Bir sonraki favori göz veya dudak renginle tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

ŞİMDİ DENE
CHAT LIVE

MAKYAJ ARTİSTLERİMİZLE MESAJLAŞ
 


Sen sor profesyoneller yanıtlasın! M.A.C Makyaj Artistleriyle makyaj hakkındaki tüm sorularını paylaşman için her gün 12:00-22:00 saatleri arasında sohbete başlayabilirsin.

CANLI SOHBETE KATIL