M·A·C PRO

 

M·A·C PRO

M∙A∙C PRO üyeliği faydaları nelerdir?

M.A.C Pro üyelik programı seni yine senin gibi makyaj sanatı tutkularının olduğu dünya çapında bir topluluk ile bir araya getiriyor. macpro.com'a ulaşarak, yeni koleksiyonları önceden görebilir, makyaj sanatıyla ilgili yenilikleri keşfedebilir ve pro-to-pro ile ayrıcalıklı Master Class'lara ve etkinliklerine katılabilirsin. Alacağın indirim ile portföyünü sahne arkasının en yeni ürünleriyle doldurabilir, aynı zamanda abonelikler ve eğitimlere ulaşabilirsin. "M-A-C Pro insiders" ın püf noktalarını ve tekniklerini ilk öğrenenlerden olmak, ayrıcalıklı etkinliklerden ve yeni çıkan ürünlerden haberdar olmak için e-maillerimizi takip et.

Daha fazla bilgi için macpro.com'u ziyaret edin.

 

Üyelik Ayrıcalıkları

Ürün İndirimi

Profesyonel makyaj artistleri %35, diğer endüstri profesyonelleri ise %20 indirimden yararlanır. İndirimler maccosmetics.com.tr'den giriş yapılarak, ayrıca M.A.C ve M.A.C Pro mağazalarından alınabilir. Macpro.com'u ziyaret ederek tüm Pro mağazalarının ve indirimi kabul eden mağazaların listesini görebilirsin. İndirim oranı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Üyelik kartının üzerindeki isim fotoğraflı bir kimlik kartıyla satın alma işlemi sırasında onaylanmalıdır. Kimliğinin başka bir kopyası yapılmayacak. M.A.C Pro üyelik kartları devredilemez. Satın alma limit politikaları geçerlidir. VIVA GLAM ve MAC AIDS fonu koleksiyonları M.A.C Pro indirimi için geçerli değildir.

Pro'lara Özel Etkinlikler

M.A.C ruhunu keşfet ve Pro'nun diğer üyeleriyle bağlantı kur. Pro-to-Pro etkinlikleri ve workshopları sana diğer artistlerle alışveriş, teknikler ve ürünler hakkında konuşmak için benzersiz fırsatlar veriyor. Aynı bakış açışına sahip olduğun insanlarla tanışmanın, networking'le dolu ortamın, yaratıcı fikirleri birbiriyle paylaşmanın ve... kokteylerin tadını çıkar! Endüstrideki bilgi paylaşımı senin M.A.C ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmanı sağlayacak ve makyaj sanatını bir üst seviyeye taşıman için ilham verecek.
Sınırsız hayal gücünün içindeki sanatçı, ruhunu tutuşturup seni Pro yapmaya başlayacağı bir seri seçkin eğitimsel fırsatlara, eğitimlere ve etkinliklere kendini bırak. Tartış, dahil ol ve sınırlarını zorlayıp yaratıcılığı yeni bir seviyeye taşıyan efsane ve lider isimlerden öğreneceklerinle duyularını canlandır.

Pro'dan Pro'ya

M·A·C Pro Senior Artistleriyle diyalog kurarak eğitimsel bilgilere sahip olabilirsiniz. Makyaj sanatçılarıyla, saç tasarımcılarıyla, ajanslarla, modellerle ve performans sanatçılarıyla tanışıp kaynaşabilirken kokteyllerinizin keyfini çıkarın. Fikir alışverişi ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel ortam.

ÜRÜNLER VE KARGOLAMA

www.macosmetics.com.tr adresi üzerinden yapacağın 550 TL ve üzeri (indirimden sonra) alışverişlerde yılda beş ücretsiz gönderimin keyfini çıkar.

M·A·C Pro Online

En yeni makyaj trendlerini yaratan dünyanın en iyi tasarımcı ve stilistlerinden ilham al. Bilgini genişlet, sanatını geliştir, M.A.C'in en sevilen ürünlerini ve özel pro ürünlerini satın al.

 

YENİLEME

M.A.C Pro üyeliğin her sene veya her iki senede bir yenilenebilir, başvurunu online olarak macpro.com/application dan yapabilirsin. Üyelik numaran aynı kalacak, o yüzden aynı kartını yenisi gelene kadar kullan. Her üyeliğin sonra erdiğinde güncel bilgilerini (son bir yıl içinde) ve tamamlanmış M.A.C Pro üyelik başvurunu göndermen lazım. M.A.C Pro ekstra bir belge isteme hakkını saklı tutar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

M·A·C Pro üyesi olmakla ilgileniyorsan veya zaten üyeysen ama kafana takılan bazı sorular varsa, aşağıda sıkça sorulan sorulara cevap bulabilirsin. Bunlar dışında başka soruların varsa macpro@tr.maccosmetics.com adresine mail atabilirsin.

1 M.A.C PRO KARTA NASIL BAŞVURABİLİRİM?

M.A.C Pro karta www.macproapplication.com adresinden başvurabilirsin.

2 BİR BAŞVURUNUN İŞLEME ALINMASI NE KADAR SÜRER VE ÜYELİĞE SAHİP OLUNUP OLUNMADIĞI KONUSUNDA BİR BİLGİLENDİRME YAPILIYOR MU?

1 hafta içinde başvuru sürecin hakkında bilgilendirme sistemine kayıtlı olan mail adresine ulaşmaktadır.

3 BAŞVURUNUN ONAYLANMASI DURUMUNDA KART NE ZAMAN ELİME ULAŞIR?

M.A.C Pro kartın 4-6 hafta içinde sisteme girmiş olduğun adrese ulaşacaktır.

4 BAŞVURUM ONAYLANDI ANCAK HENÜZ KART ELİME ULAŞMADI, BU DURUMDA DA İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

Evet, kartın eline ulaşmamış olsa da telefon numaranı söyleyerek indirimli alışveriş yapabilirsin.

5 İNDİRİMİMİ NEREDE KULLANABİLİRİM?

M.A.C Pro sisteminin kullanıldığı tüm ülkelerdeki M.A.C mağazalarında kullanabilirsin.

6 PRO ÜRÜNLERİNİ NEREDEN ALABİLİRİM?

M.A.C Taksim mağazamızdan veya M.A.C Online’da satın alabilirsin.

7 KARTIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VAR MIDIR?

Kartın geçerlilik süresi 2 senedir. Daha sonra yenilemek için tekrar sisteme kayıt yaptırılması gerekiyor.

8 Hali hazırda M.A.C sisteminde kayıtlıyım yine de tekrar site üzerinden başvuru yapmam gerekiyor mu?

Evet daha önceden sisteme tanımlı olsan bile yeni bir sistem geldiği için link üzerinden başvuru yapman gerekiyor.