ESPRESSO MAKYAJ TRENDİNDEN İLHAM ALAN
#CHESTNUTMAKEUP

13 Mayıs 2023, Cat Quinn
İkonik makyaj trendlerinde ilk olarak Latte Makeup ile tanıştık, ardından Espresso Makeup geldi - ve şimdi sıra Chestnut Makeup’da! Zengin monokromatik kahverengilerin ve lüks esmer saçların güzellik ve modada yükselişte olmasıyla, kestane tonlarındaki parıltılı kahvelerin yeniden canlanmasını görmek doğal. Ancak M·A·C için, kestane tonları yeni değil, hep vardı!

M·A·C Makyaj Sanatı Yaratıcı Direktörü Terry Barber'a göre, "Chestnut dudak kalemi 90'ların başından beri efsanevi - M·A·C'i haritaya koyan renklerden biri," diyor. "Erken hip-hop videolarından günümüze, her yeni neslin makyaj temelinde yer alan ve sürekli yeniden trend olan zamansız klasik bir renk."

M·A·C’in Kestane ailesine yeni bir üye katılıyor: M·A·CStack Maskara ‘Chestnut Stack’ rengi. İkonik yoğun kahverengi/kestane renkli dudak kalemi Chestnut’dan ilham alan bu maskara, sınırsız hacimli uzun kirpikler için ideal.

Parıltılı dudaklar ve yumuşak dumanlı göz makyajıyla bir araya geldiğinde, nötr tonlu makyaj görünümünü göz alıcı bir seviyeye taşıyor. "Sadece zamansız bir klasik olmanın ötesinde, Chestnut Makeup etkileyici bir duruşla gelir," diyor Barber. "Havalı bir görünüm elde etmenizi sağlar."
CHESTNUT TREND MAKYAJI ALIŞVERİŞLERİNDE
3’LÜ DENEME BOY ÜRÜN SETİ
HEDİYE!*

*Kampanya 16.06.2024 23:59’a kadar maccosmetics.com.tr’de geçerlidir.
Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

CHESTNUT MAKEUP
TREND GÖRÜNÜMÜNÜ SATIN AL!
TREND
YENİ CHESTNUT KAHVERENGİ TONUNDA!
TREND
M·A·C TREND MAKYAJ UYGULAMASI
M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından gerçekleşecek 15 dakika ücretsiz makyaj trendi uygulamasının ve özel makyaj ipuçlarının tadını çıkar!

*Bu hizmet, 15 dakika içinde M·A·C Sanatçıları ve uzmanları tarafından düzenlenen, ilham verici görünümler ve öğretici bilgiler sunmayı amaçlamaktadır. Eğer tüm yüze uygulama hizmeti almak istiyorsan, diğer makyaj servislerimizi keşfedebilirsin.

Sınırsız hacim + anında daha uzun kirpikler: Şimdi yeni ikonik Chestnut tonunu keşfet!
(92)
Macstack Maskara 12ML Tek Maskara Sınırsız Görünüm Macstack Maskara
1299 TL
YENİ RENK! Sınırsız hacim + anında daha uzun kirpikler- şimdi yeni ikonik Chestnut kahverengi tonunda!
Yeni M·A·CSTACK Kahverengi Maskara: Chestnut Stack

Görünüm 1: Hafif dumanlı göz makyajını, M·A·C Chestnut tonları ile birleştirerek etkileyici bir makyaj görünümü elde edebilirsin.

  1. Daha dolgun, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü için Studio Radiance Serum-Powered™ Foundation’ı uygulayabilirsin.
  2. Üst ve alt kirpik çizgilerini Teddy Eye Kohl Göz Kalemi ile belirginleştirebilirsin. Ardından, Connect In Colour Eye Shadow Palette: Future Flame paletindeki ‘La Vida Mocha’ rengi ile dağıtarak hafif dumanlı bir etki oluşturabilirsin.
  3. Üst kirpik çizgilerini Brushstroke 24-Hour Eyeliner ‘Brushblack’ rengi ile belirginleştirebilirsin.
  4. Ağırlık hissi vermeyen, topaklanma, dağılma ve dökülme yapmayan M·A·Cstack Maskara ‘Chestnut Stack’ tonunu kirpiklerine bol miktarda uygulayabilirsin.
  5. Dudakları Chestnut Lip Pencil ile çerçeveledikten sonra Squirt Plumping Gloss Stick ile parlak bir dudak görünümü elde edebilirsiniz.
Studio Radiance Serum-Powered™ Fondöten
1850 TL
Daha dolgun, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü için +%209 anında nemlendirme ve ortadan yükseğe artırılabilir kapatıcılık sağlayan gün boyu kalıcı fondöten.
(6)
Eye Kohl Göz Kalemi
769 TL
Zengin renklere sahip, ipeksi, mat/sedefli doku sağlayan bir göz kalemi
Connect In Colour Eye Shadow Palette: Future Flame
2299 TL
Sınırsız görünümler için tek sürüşte yüksek pigment sunan, sıcak tonlarda 12'li far paleti ile #GösterRenklerini
(2)
Brushstroke 24-Hour Eyeliner
769 TL
24 saat boyunca gün boyu kalıcılık sağlayan hassas fırça ucuna sahip likit eyeliner.
(92)
Macstack Maskara 12ML Tek Maskara Sınırsız Görünüm Macstack Maskara
1299 TL
YENİ RENK! Sınırsız hacim + anında daha uzun kirpikler- şimdi yeni ikonik Chestnut kahverengi tonunda!
(11)
Lip Pencil Dudak Kalemi
729 TL
Dudakları şekillendirmek, kontürlemek veya doldurmak için tasarlanmış, geniş renk yelpazesine sahip bir kalem.
Squirt Dolgunlaştırıcı Parlatıcı Dudak Balmı
899 TL
Farklı renk seçenekleriyle Squirt Dolgunlaştırıcı Parlatıcı Dudak Balmı dudaklarda yapışkan his bırakmaz, besler, lifting etkisi ile daha dolgun ve daha parlak görünmesini sağlar.
EXPLORE MORE M·A·C TREND

ESPRESSO’DAN İLHAM ALAN
CHESTNUT MAKEUP

13 Mayıs 2024, Cat Quinn