KARİYER

M·A·C HAKKINDA

Estee Lauder Şirketleri 1994 yılında M·A·C’in büyük bir kısmını, 1998 yılında tamamını bünyesine kattı. Bugün M·A·C 70’den fazla ülke ve bölgede satılmaktadır. Markanın popülerliği, ürünlerinin makyaj sanatçıları, modeller, fotoğrafçılar ve gazeteciler arasında kulaktan kulağa yayılmasıyla artmaktadır. M·A·C Bütün Yaşlar, Bütün Irklar, Bütün Cinsiyetler içindir. (All Ages, All Races, All Sexes) M•A•C profesyonel makyaj sanatçıları ve müşteriler arasında renkli kozmetik, takma kirpik, fırça, cilt bakımı, fondöten ve aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip renk otoritesi olarak bilinir.

M·A·C’te mağazada makyaj sanatçısı olmaktan kurumsal pozisyonlara kadar birçok farklı kariyer olanağı bulunmaktadır.

Herkes eşit ve adil şartlar altında değerlendirilir.


PROFESYONEL MAKYAJ SANATÇISI

Bir M·A·C makyaj sanatçısı olmak istiyorum! Nereden Başlayacağım?

M·A·C'e olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Her zaman için bizi temsil edecek zeki, yaratıcı ve enerjik bireyler arıyoruz. Ancak malesef şu anda web sitemizde bir işe alım bölümü bulunmamaktadır. M·A·C bazı şehirlerde profesyonel makyaj sanatçılarına yönelik gelişmiş makyaj eğitimleri vermektedir, ancak yeni başlayan yetenekli makyaj sanatçıları için böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

M·A·C Cosmetics mağazalarında makyaj sanatçısı pozisyonu için lütfen mağaza müdürüyle direk olarak irtibata geçiniz. Size yakın bir mağazaya ulaşın.