BİLİNÇLİ GÜZELLİK
ÜRÜN İÇERİKLERİ&FAYDALARI
M·A·C olarak kendimizi, güvenli,
cilde iyi gelen bileşenlerden
oluşan ürünler yaratmaya adadık.

Yüksek performanslı, cilt dostu ürünlerimizin tümü, VIVA GLAM gibi programlar aracılığıyla global topluluğumuz için iyilik yapmaya kendini adamış bir marka tarafından geliştirilmiştir. Dünyamız için iyilik yapma sözümüzü daha da ileriye taşımak için ambalajlarımızın sürdürülebilirliğini geliştirmeye devam ediyoruz.

maccosmetics.com.tr online web sitemiz, bilinçli ve dürüst bir şekilde doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacak içeriklerimizi ve avantajlarımızı içerir.

ÖZGÜRLÜK GİBİSİ
YOK!

Taviz vermek yok. Ürünlerimizin sunduğu titiz uygulama ve etkisi konusunda taviz vermiyoruz. Bunun nedeni, yüksek performanslı, Makyaj Artistleri tarafından onaylanmış ürünler yaratma konusunda tutkulu olmamızdır ve detaylı bir incelemeden geçen formüllerimiz söz konusu olduğunda, güvenliğinizi her zaman ilk sıraya koyarız.

İhtiyaçlarınızı ve sürekli artan standartlarımızı karşılamak için formüllerimizi güncellemeye ve iyileştirmeye devam ederken, ürünlerimize dahil olmayan içerikler konusunda eşit derecede şeffaf olmaya kararlıyız.

M·A·C ÜRÜNLERİMİZ;

SODYUM LAURİL SÜLFAT
(M·A·C PRO CHROMACAKE VE MIXING MEDIUM HARİÇ)
SLS
SODYUM LAURET SÜLFAT
SLES
İÇERMEZ
Burada görmediğin herhangi bir içerik hakkında bir sorun mu var? Daha fazla içerik bilgisi için ürün sayfalarına göz atabilir veya müşteri hizmetleri ekibimize ulaşabilirsin.
İYİ İÇERİK.
MÜKEMMEL PERFORMANS.
Formüllerimizde, tercih edilen ve güvenilir bileşenleri kullanıyoruz. Yüksek kaliteli M·A·C görünümünüzü elde etmenize yardımcı olmak için özel bileşen karışımları tasarlamak ve geliştirmek için bilime güveniyoruz.

En iyi bileşenleri seçiyoruz ve yüksek saflık standartlarımızı karşıladığından emin olmak için üretimden önce her bir bileşeni değerlendiriyoruz.
M·A·C ÜRÜNLERİNE DAHİL OLAN
ÖNEMLİ BİLEŞENLER
BESLERJOJOBA YAĞI
SHEA YAĞI
ARGAN YAĞI
MANGO TOHUMU YAĞI
AVOKADO YAĞI
LİME YAĞI
NEMLENDİRİRHİYALÜRONİK ASİT
GLİSERİN
YATIŞTIRIRKIRMIZI YOSUN ÖZÜ
KAFEİN
TAZELERSALATALIK
PAPATYA
YEŞİL ÇAY YAPRAK ÖZÜ
IŞILDATIRC VİTAMİNİ
TOKSİNLERDEN
ARINDIRIR
KÖMÜR TOZU
AYDINLATIRÜZÜM YAĞI
ARINDIRIRSAKKAROZ
SALİSİLİK ASİT
KORURE vitamini
BİLEŞEN
KARIŞIMLARIMIZ:


CİLT

Nem-Füzyon Karışımı – şeker kamışından elde edilen ve cildin nemini koruyan doğal polimerler olarak çalışan poliglutamik (PGA) asitlerle birlikte nemi emmeye ve cildin daha rahat hissetmesini sağlamaya yardımcı olan güçlü bir sodyum hiyalüronat karışımı.

Multi-Mineral Karışımı – cildi beslemeye yardımcı olmak için biyolojik olarak kullanılabilir kolloidal mineraller sağlayan, mineral açısından zengin bir maya özüne biyolojik olarak fermente edilmiş bir mineral kompleksi.GÖZLER

Termal Duyarlı Teknoloji
– Extended Play maskaralarımızda kullanılan, farklı erime noktalarına sahip bir polimer karışımı 16 saat kalıcılık sağlar ve formülün bulaşmaya karşı dayanıklı ve ılık suda yıkanabilir olmasını sağlar

Pigment Teknolojisi – pigmentin cilt üzerinde süper pürüzsüz dağılımını sağlayan bir teknoloji

Soft-Focus Filtre Teknolojisi – kolay karıştırılabilen, flulaştıran ve dağınık bir etki yaratan bir teknoloji

Metalik Erime Teknolojisi – yumuşatıcı esterler, rengin netliğini ve düzgünlüğünü artıran pürüzsüz bir doku sağlamaya yardımcı olur

TriFibre Blend Teknolojisi – daha dolgun ve hacimli kaşlar oluşturmak için harmanlanmış uzun, kısa ve kalp şeklindeki liflerin eşsiz karışımıDUDAKLAR

Sweet Sting Karışımı
– zencefil, kırmızı biber ve mentol kristalleri ile tatlı, hafif acı ve serinletici etkiye sahip bir karışım

Nem Parıltı Matrisi – jojoba tohumu yağı, shea yağı ve mango tohumu yağının dudakları besleyen karışımı, dudakları nemlendirir, rengi sabitler ve yumuşak bir parlaklık verir

Her formülün sahip olduğu içerik listesini okumak için ürünlerin sayfalarına göz atabilirsin.