İADELER

M·A·C Cosmetics Online olarak ürün memnuniyeti bizler için çok önemlidir. M·A·C Cosmetics Online'dan sipariş verdiğiniz ürün hiç bir şekilde açılmamış, kullanılmamış ise 14 gün içerisinde iade kabul edebiliyoruz.

M·A·C Cosmetics Online'dan aldığınız ürünü iade etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:

Bize ulaşın

0850 211 9852 müşteri hizmetlerini arayınız veya musterihizmetleri@maccosmetics.com.tr adresine iade talebinizle ilgili email gönderiniz.

Paketleyin

İade edeceginiz ürünleri düzgün bir şekilde paketleyip içerisine faturanızı yerleştirin. Unutmayın ki hasarlı veya kullanılmış ulaşan iadeler malesef kabul edilmemektedir.

Gönderin

İadeleri aşağıdaki adrese Yurtiçi Kargo ile gönderin.
Arvato SCM
Orhanlı Orta Mah. Atayolu Cad.
Öztaş Sok. No:4/1 Tuzla/İstanbul
Telefon: 0216 665 65 58

İade Onayı - Geri Ödeme

İadeniz onaylandığı takdirde, kartınıza geri ödeme maksimum 10 iş günü içerisinde gerçekleşir.

 

İadeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İadesi alınan ürünlerin geri ödemesi ne kadar zaman alıyor?

İadeniz, iade depomuza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır. Kontroller sonrası iadeniz onaylandığı takdirde, 10 iş günü içerisinde kartınıza para iadesi gerçekleşir. Eğer ödemenizi taksitli yaptıysanız, kartınıza iadesi de taksitli yansıyacaktır.

İade koşulları nelerdir?

İade etmek istediğiniz ürünler açılmamış, hiç bir şekilde kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekiyor. Eğer iade depomuza ürünler hasarlı veya kullanılmış ulaşır ise malesef iadeyi kabul edememekteyiz.

İade yapılalı 10 iş gününü geçti ve hala neden geri ödeme kartıma yansımadı?

Payu iş ortağımız tarafından iade yapıldıktan sonra hala kartınıza geri ödeme yansıtılmamış ise, lütfen en kısa sürede bankanızla iletişime geçiniz. Payu tarafından iade yapıldıktan sonra yansıtılma işlemlerinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz.

Yanlış ürünü teslim aldım. İade edebilir miyim?

Eğer siparişinizdeki ürün yerine, başka bir ürün teslim aldıysanız mutlaka ürünü açmadan iade prosedürünü izleyiniz.

Ürünüm hasarlı ulaştı. Ne yapmalıyım?

Ürünü teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Teslimat sırasında ürün hasarlı tespit edilirse, lütfen kabul etmeyip geri gönderiniz. En ksıa sürede iadesi gerçekleşecektir. Teslimat yapıldıktan sonra hasarlı ürün tespitinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz.

M·A·C Cosmetics mağazasından aldığım bir ürünü buradan iade edebilir miyim?

M·A·C Cosmetics Online tarafından sadece online kanalı ile alınmış ürünleri iadesi mümkündür. Malesef mağazadan aldığınız bir ürünü online taraftan iadesini kabul edemiyoruz. Aynı şekilde online kanaldan alınan bir ürünün, mağazalara iadesi mümkün değildir.