ONLINE SİPARİŞ OLUŞTURMAK

ÜRÜN STOKLARI

ÜRÜN STOKLARDA MEVCUT / ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK STOKLARDA MEVCUT DEĞİL
Eğer sipariş vermek istediğiniz ürün stoklarda geçici olarak mevcut değil ise, kısa sürede stokları yenilenecek olup müşteri hizmetleri tarafından izniniz dahilinde bildilendirme yapılacaktır.

Kargoya teslim edilene kadar siparişinizi iptal edip, iadesini gerçekleştirebiliriz. Siparişinizi iptal etmek için lütfen müşteri hizmetleri ile ileşime geçiniz.

Maksimum Satın Alma Politikası
Ürün başına maksimum 4 adet satın alınabilir ve toplam tutar 4000 TL'yi geçmemelidir. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.


KAMPANYA KODLARI

Kampanya kodu kullanmak için sepetinizdeki KAMPANYA KODU kutucuğuna kodunuzu girip onay butonuna basınız.

Kampanya kodu onaylandığından SİPARİŞ ÖZETİ sayfasında görülecektir.

Önemli Notlar: Tek bir siparişte sadece 1 adet kampanya kodu kullanılabilir.


ÖDEME SEÇENEKLERİ

Aşağıdaki kartlar ödeme için uygundur*
American Express
MasterCard
Visa

Malesef aşağıdaki ödeme seçeneklerini kabul edemiyoruz.
Kapıda Ödeme
Havale
Çek
Banka Transferi

Ödeme Onayı
Tüm siparişler, ödeme onayı alındıktan sonra hazırlanmaya başlamaktadır. Ödeme onayı olmayan siparişler işleme alınmaz.

• Eğer siparişinizi iptal veya iade ettiyseniz, geri ödeme işlemi PayU tarafından bankanıza gönderilir ve 10 iş günü içerisinde bankanız tarafından kartınıza iadesi yansıtırılır. PayU tarafından iadesi yapılan ancak 10 iş gününden fazla sürede iadesi karta yansımayan durumlarda lütfen bankanızla iletişime geçiniz. Taksitli ödemelerde, iade kartınıza taksitli olarak yansıtılacaktır.

SİPARİŞ DETAYLARI

M·A·C hesabınızdaki Sipariş Durumu bölümünden en güncel siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

M·A·C hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sipariş Geçmişi bölümüden güncel ve geçmiş siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Güncel siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numaranız bu bölüme eklenecektir. Kargo takip numarasının üzerine tıklayarak Yurtiçi Kargo'ya ait sipariş takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Hatırlatmak isteriz ki, bazı durumlarda Yurtiçi Kargo tarafından kargo takip numaralarının yüklenmesi, sipariş kargoya verildikten 24 saat sonra da gerçekleşebiliyor.


SİPARİŞ İPTALİ

Eğer siparişinizi verdikten 1 saat içerisinde iptal etmek istiyorsanız lütfen 0216 217 16 22 no'lu müşteri hizmetlerini arayınız. Sizlere yardımcı olmaya çalışacağız ancak siparişiniz kargoya verilmiş ise malesef iptal işlemini gerçekleştiremeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

Bazı durumlarda, oluşturduğunuz sipariş otomatik olarak sistemde iptal olabiliyor. Bu gibi durumların nedenleri aşağıdaki gibidir:
Ürün(ler) stoklarda mevcut değil
Bankadan ödeme itirazı bulunması
Verilen adrese gönderilememesi
Duble sipariş oluşması
Müşteri talebi
Satın alma limiti aşılması
Siparişiniz iptal edildiğinde email yoluyla bilgilendirileceksiniz. İptal edilen siparişler için faturalandırma yapılmayacaktır. İptal edilmiş sipariş ile ilgili sorularınız için 0216 217 16 22 online müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

GÜVENLİK

M·A·C Cosmetics Online olarak güvenli alışverişin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. M·A·C Cosmetics Online'dan sipariş oluştururken vermiş olduğunuz tüm bilgiler Secure Socket Layer (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji şu ana kadar mevcut en gelişmiş şifreleme ve güvenlik teknolojisidir. Teknoloji hakkında daha detaylı bilgi için:

http://compnetworking.about.com/cs/securityssl/g/bldef_ssl.htm?terms=ssl

Bu teknolojinin çalışması için web tarayıcınızda SSL protokolü olmak zorundadır. Aşağıdaki web tarayıcılarında mevcuttur:

Internet Explorer 6.0 ve yükseği
Mozilla Firefox 3.0 ve yükseği
Safari 2.0.4 ve yükseği