Victor Cambellin

ABD 
1995'de başladı

SANATÇI HAKKINDA

VICTOR CEMBELLIN

Senior Artist Victor Cembellin'e göre makyajın felsefesi basit: "bir kişinin duygu durumunu güçlendirmek gibi eşsiz bir katkısı var". Küçükken Crayola'nın yıkanabilen kalemlerini yüzüne sürerken kendisini bir canavardan yaşlı bir adama dönüştürürken çok keyif alırdı. Zaman içerisinde ustaca ipuçları geliştirdi. Bu günlerde San Fransisco'da yaşıyor ve baş makaleler, moda fuarları ve filmler için çalışıyor. Burda uluslararası bilinirliği ve renkli yükselişi hakkında daha fazla bilgi

SİSLER ŞEHRİNDE MODA

"San Fransisco'da her kişi hayatı boyunca iki farklı kişiyi yaşar. Şehir kültürlerin, farklı etnik kökenlerin karışımından oluşur. Gün boyunca sakince otururuz, akşam ise süslenip püsleniriz. Stil her bir bireyi yansıtır. M·A·C Göz Kalemlerini seviyorum, çünkü kolaylıkla gündüzden gece görünümüne geçmemi sağlıyor. Phone Number, Teddy ve Tarnish gibi renkler kolayca uygulanmanın yanısıra gündüz makyajından kolayca gece makyajına dönmeyi sağlıyor."

KIRMIZI

"Hayal gücüm her zaman çok aktifti. Sanatçı karakterli ve çok yaratıcı bir çocuktum! Bu hızlı bir şekilde makyaj sevgisine dönüştü. İlk M·A·C rujumun Dubonnet isimli olduğunu hatırlıyorum. O yaz kaç kadının dudaklarında denediğimi anlatamam. Kız kardeşim, annem, teyzem, komşularım... Herkes Dubonnet kullandı. Hala en beğendiğim kırmızı tonlarındaki ruj olduğunu söylemem lazım. İkinci sırada ise Russian Red gelir. San Fransisco'dan sonra ikinci favori şehrim Paris'tir ve oraya gidiyorsam mutlaka Russian Red rujumu yanıma alırım. Dubonnet'e göre daha parlak ve belirgindir."

HARİKA UÇUŞ

"Kariyerimde birçok anda durup 'Victor, bunu hatırla. Bu, hayatta bir kere karşılaşabileceğin bir fırsat!' dedim. Missy Elliott'un "Best Best" albümünün single çalışmasının CD kapağının çekimlerine katılmaya bayıldım. Sadece makyajıyla büylediği için değil, yüzüne minik pempe yıldızlar yerleştirmeme izin verdi ve böylece aramızda uzun yıllar birlikte çalışma üzere bir güven ilişkisi yarattık. Güzellik sektörü çok duygusal. Bir makyaj artisti bir kişinin yüzünü (ve genellikle kişilerin kendine güvenini) elleri arasında tutar. Bu nedene kibar olmayı ve çalıştığım kişilerle iletişim kurmayı öğrendim."

Artist Faves: Victor C