Valeria Filippova

Russia
Started in 2007

About Valeria Filippova

Kıdemli Makyaj Artist Valeria Filippova

sekiz yılı aşkın süredir M·A·C'te çalışıyor. Başladığı sıralarda Moskova'daki evine yakın olan sadece iki M·A·C mağazası vardı, fakat onun yaratıcı dürtüleri ve makyaja olan aşkı onu onlara doğru hızla itti. O andan itibaren kurnaz yeteneği ve renklere geniş yer vermesiyle yükselerek uluslararası alanda yetkili bir makeup artist oldu. Şimdi bizlere bir yandan en doğal özelliklerinizi öne çıkarmak için tavsiyelerde bulunurken kariyeriyini de anlatacak."

Rusya'dan Sevgilerle

"Sanırım Rusya'daki birçok insan doğal güzelliğini vurgulamak için highlight kullanıyor. Tüm Rus kadınlar sıklıkla dudaklarını taze tutmayı ve tek bir kere sürmeyi deniyorlar. Rusların renkleri deneme konusundaki cesaretlerine hayranım. Bir kadını Lady Danger Lipstick sürerken sıklıkla görebilirsiniz. Bu görünümü en iyi şekilde kazanmak için size çok taze ve ışıltılı bir görünüm kazandıran Lip Conditionner kullanmanızı öneriyorum. Onu dudaklarınıza, gözkapaklarınıza ve elmacık kemiklerinize sürdükten bir dakika sonra nemli bir görünüme kavuşacaksınız. Eğer parlak dudaklar istiyorsanız, Pink Nouveau ya da Fusion Pink Lipsticks'i deneyebilirsiniz."

Mavi Çelik

"Karmaşık renk tonlarını seviyorum ve var olan renk tonlarını karıştırarak yeni renkler yaratmayı seviyorum. Her insan için benzersiz makyaj görünümü yaratmayı seviyorum. Copperplate ve Carbon Eye Shadows gibi buğulu gözler ve metalik renk tonlarına bayılıyorum. Derin pigmentlerle kolaylıkla yoğun ve canlı renkler elde edebilirsiniz. Göz makyajı için diğer favorilerim ise Kohl Pencils in Teddy ve Prunella. Bütünüyle ışıltılı bir görünüm yaratmak için buğulu bakışlar ve VIVA GLAM I ile derin kırmızı dudakları kombin edin.

Şov Kızı

"M∙A∙C size deneme, seyahat özgürlüğü ve olağanüstü arkadaşlar kazandırıyor. Defilelerdeki sahne arkalarındaki atmosfere bayılıyorum ve M∙A∙C AIDS Fonu ile gurur duyuyorum. Bu şirkette çalıştığım ve baş makyaj artisti olabildiğimi söylemekten mutluyum. Şimdiye kadar en sevdiğim anım Paris'teki ilk defilem için Tom Pecheux ile çalışmak oldu. Makyaj çantamdaki her tek ürünü kullandığımı hatırlıyorum!"

Artist Faves: Valeria F