Suk Byoun

Korea
1994 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Suk Byoun

geleneksel ve çağdaş dansı ilk kez öğrendiği Seoul'da yaşıyor. Makyaja olan aşkının başlangıcı sahne arkasındaki kostüm provaları sırasında ortaya çıktı. "O andan itibaren bunun gerçek bir sanat biçimi olduğunu anladım," diye açıklıyor. Şuanda düzenli müşterisi olan Güney Koreli pop yıldızı Lee Hyori ile çalışmak onun kariyerine ışık tutmuş. "Cosmopolitan Dergisi için onunla mayo çekiminde çalışma fırsatı buldum," diye açıklıyor. "Bu etkileyici fotoğraflar 2006 senesinde her genç kızın yaz büyüsüydü." Suk'a göre M·A·C'te çalışmak çağdaş trendleri şekile sokmak için bir fırsatken aynı zamanda dahil edilip kabullenmeyi öne çıkaran bir organizasyon için çalışmak.

Kırmızılar İçinde

"Kimsenin M·A·C kadar etkileyici bi kırmızı ruju yoktur. Ruby Woo yeryüzündeki en güzel yakut kırmızısı rengindeki ruj! Ben aynı zamanda daha turuncu tonlardaki Lady Danger ve parlak Lady Bug'ı da seviyorum. Eğer cesur dudaklara sahip olmak istiyorsanız, gözlerinizi vurgulamak için onu maskara ile kullanın. Asyalı kirpikler için harika olan Extended Play Lash'i hacmi ve belirginliğinden dolayı seviyorum."

Arzunun Kanatları

"Özellikle kırmızı rujla çok iyi giden kanatlı eyeliner sürmeye bayılıyorum. Maksimum etki yaratmak için On the Hunt Superslick Liquid Eye Liner kullanıyorum. Eğer 60'ların sıradan ifadesini yaratmak istiyorsanız, daha nötr tonlardaki Razzlerdazzler gibi bir ruj ile eyeliner sürmeyi deneyin. Bu Güney Kore'de gerçekten çok popüler! Buradaki kadınlar rock yıldızlarına benzemek için onu buğulu bakışlarla birlikte kullanıyorlar!"

Cildin Önemi

"İyi bir baz çok önemlidir. Kadın ve erkekler için harika olan Prep + Prime Beauty Balm SPF 35'i kullanmanızı öneriyorum. Nemlendiricinizden sonra uygulayın ve tamamen doğal bir görünüm için Medium ya da Medium Dark Mineralize Skinfinish kullanın. Ben aynı zamanda gerçekten güzel ve buğulu bir bütünlük veren Mineralize Charged Water: Revitalizing Energy'yi de seviyorum."

 

Artist Faves: Suk B