Romero Jennings

Amerika Birleşik Devletleri
1980 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Romero Jennings'e

göre beş yaşındayken Jamaika'dan New York'a taşınmak bir devrimdi. "Kar hayal ettiğimden daha güzeldi," diye yeniden anımsıyor. "Onu görür görmez, pijamalarımla dışarı çıkardım." Hevesli bir bahçe uzmanı olan artistin bahçeye ve canlı renklere olan aşkı ektiği ortanca otu ve sardunyalarla buluşmuş. Bu durum, ardı arkası kesilmeyen güzellik arayışları içerisinde sadece bir tanesiydi. İfadeyi savunmak ve güzellik denemeleri üzerine çalışıyor. Makyaja olan ilgisi annesinin dergilerini karıştırarak ve onu rujunu bir allık olarak uygularken izlerken başladı. O andan itibaren insanların iç güzelliklerini nasıl ortaya çıkardıklarını görmek için onları izledi ve onların yüzeye çıkaramadığı değerlerini ortaya çıkardı."

Yüzleşme

"Yüzün her bölgesini seviyorum. Biri benimle konuşurken kaslarının cildinin altından hareket edişini izlemeyi seviyorum! Yüz biçimini analiz etmeyi, Hush Cream Color Base ve Pink Opal and Tan Pigment ile belirgin bölgeleri aydınlatmayı ve şekillendirme üzerine düşünmeyi seviyorum. Görür görmez ilk aşık olduğum M·A·C ürünüm renkleri göz farları oldu. Özellikle Saddle ve Krom Sarısı renk tonlarını seviyorum. Ilık ve aydınlık bir şehirde doğduğum için renklere çok inananlardanım."

Şöhretin Fırçası

"20'yi aşkın süredir Henri Bendel bölgesindeki M·A·C mağazasında çalışıyorum. Diana Ross sıklıkla gelir ve her zaman saçlarımı över. Bir gün bana onu nerede yaptırdığımı sordu. Ona söyledikten iki hafta sonra omuzlarında kestirdiği saçlarıyla geldi. Bana kendi kuaförümden geldiğini söyledi!"

Erkek/Kız İşi

"Bir kadın ve erkek için makyaj yapmak harika bir güven desteğidir ve hayatın her anında algılanamaz. Bana göre Fast Reponse Eye Cream herkeste olmalı! Kafeinle desteklenen, göz çevresini daha genç, sağlam ve nemli tutmak için güçlendiren ve hareket ettiren bir ürün. Bence bu mucizevi göz jeli kadın ve erkeklerde harika duruyor."

 

Artist Faves: Romero J