Regan Rabanal

ABD
1998'de başladı

Sanatçı Hakkında

REGAN RABANAL

Grunge, farlı kültürleri bir arada barındıran Regan Rabanal, Seattle'da müzik dinleyerek ve ailesiyle sanat yaparak büyüdü. M·A·C ekibine Senior Artist olarak katıldığından beri, şık, günlük kullanılabilen görünümleri özel müşterilere sundu. Editoryaller, moda çekimleri ve filmler üzerine çalışırken felsefesi hep çok basitti: sevdiğin şeyi giy, kendine karşı dürüst ol ve bırak kişiliğin konuşsun. Bize de 90'ların asi ruhunu anlatıyor.

Bıkkın ve Kirli

"Ben her zaman 90'ların grunge akımından çok etkilenmişimdir. Bu yüzden de belki kariyerimdeki en parlak anlardan biri Paris Moda Haftası'nda Vivenne Westwood Gold Label şovunda kuliste görevlilere gösterdiğim geçiş bilekliğidir! Ben koyu göz ve ten rengi dudak severim. Kremsi çikolata tonlarda Costa Riche Eye Kohl ve biraz da Fresh Brew Lipstick, herkes için mükemmel tonları yaratacak. Daha fütüristik bir ten rengi tonu için Ready or Not! Pro Longwear Lipglass kullanarak plastik bir görünüm yaratabilirsiniz. Eğer zombi gibi görünmek istemiyorsanız, işin sırrı güzel bir maskarada. Ben Haute & Naughty Lash'i kullanıyorum çünkü fırçası sizin hiç bilmediğiniz kirpiklerinizi bile kavrar ve 4 Lash, yoğuni siyah yapısıyla sizi saniyeler içinde basitten çekiciye dönüştürebilir."

Uyan ve Kahvenin Kokusunu İçine Çek

"Eğer hayatım boyunca sadece bir ürüne sahip olabilseydim bu ürün Full Lash Curler olurdu, çünkü tek bir hareketinde gözler bir anda açılıyor. Sanki bir espresso shot gibi. Ayrıca Prep + Prime CC Colour Correcting SPF 30, Matte Bronze Bronzing Powder ve False Lashes Waterproof olmasaydı da yaşayamazdım. Bu ürünler mükemmel, özellikle de yazın. Yakında Hawaii'ye gideceğim ve tenimde bir ışıltıya ihtiyacım var, aynı zamanda tenim güneş korumalı, kaşlarım ise koyu ve bakımlı olmalı."

İnce ve Pürüzsüz

"Ben mükemmel cilt severim, keskin bir saç tarzı, sofistike siyah kıyafetler ve hip-hop titreşimleri. Brush Cleanser, tmiz ve sağlıklı fırçalar için kesinlikle bir olmazsa olmaz. Eğer sivilceli bir cildiniz varsa M·A·C Studio Conceal and Correct. Müşterilerim için onları seksi ve özgüvenli gösteren görünümler tercih ederim. Bu da demek oluyor ki elimde her zaman Teddy Eye Kohl ve Feline Kohl Power Eye Pencil bulunur. Satin Taupe Eye Shadow modern bir ton ve doku, her etkinlik için 239 Eye Shader Brush ile kullanılabilir. Bana göre en iyi makyaj doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran makyajdır. O yüzden sizin için uygun bulduğunuz rutini uygulamaya devam edin ve bir kaç ayda bir renkleri ve dokularda değişiklik yapın."