Michele Magani

İtalya
1999 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Artist Michele Magani

dünyayı dolaşıyor. 7 senedir İspanya, Avustralya ve Kenya'da yaşayan artist ifadelerini yaratırken bilinç ve deneyimin geniş varlığını da kurguluyor. Fakat doğup ve büyüdüğü İtalya'da ise ona olan gerçek aşkı artıyor. Şimdi Toskana'nın Floransa şehrinde oturan artist ailesinin ve yerel kahve kültürünün uygulamalarına nasıl ilham verdiğini anlatacak.

Nefis Kokular

"Ben çocukken annem ve ablam farklı markaların parfümerilerindeki güzellik standlarına beni de götürürlerdi. Büyülenirdim! Eve vardığımız zaman orada gördüğüm ifadeleri yeniden yaratmak istedim. Annemle ve ablam hala öyleler, ben onlarla gurur duyuyorum."

Büyüleyici Olun

"VIVA GLAM Lipstick'e aşık oldum. Onu ilk kullandığım günden beri en favori ürünüm olmaya devam etti. Prep + Prime Lip ve Brick Lip Pencil ile kombin edilip ardından 316 Lip Brush uygulandığında gerçek bir süperstar dudaklarına sahip oluyorsunuz. Dudaklarınızı daha dolgun göstermeniz için olağanüstü VIVA GLAM Ricky Lip Conditionner kullanmanızı öneriyorum."

Kremalı Kahve

"Yapmayı en sevdiğim şey bir cafeye oturmak ve etrafımda akıp giden hayatı seyretmek. İnsanların kim olduklarını, nereye gittiklerini ve günlerinin nasıl geçtiğine dair hikayelerle karşılaşmaktan hoşlanıyorum. Şimdi İtalya'da gün içinde yakaladığım trendlerden biri buğulu kahverengi gözler. Bunu yaratmak için Stubborn Brown Powerpoint Eye Pencil'i Brulé ve Espresso Eye Shadows ile kullanın. Ciltte tek bir renk yaratmak için her zaman Studio Moisture Tint ile başlayın ve koyu halkalar içinse 224 Tapered Blending Brush ile Select Cover-Up uygulayın."

 

Artist Faves: Michele M