Melissa Gibson

Kanada
1991 te başladı

Sanatçı Hakkında

Baş Makyaj Artist Melissa Gibson'on

makyaj aşkı annesiye başladı ve günümüzde çocuklarını yetiştiren bir anne olarak ona olan aşkı daha da arttı. Makyaja yürekten bağlı olan artist, en çok satan ürünü Russian Red Lipstick olan M·A·C'e ömür boyu sadık kalmak için teslim oldu. Gibson için makyaj bir sanat biçimidir ve bir çeşit hikaye anlatma yöntemidir. O sadece onun dünyayı gezmesine olanak tanımıyor aynı zamanda insanlarla tanışıp onların hikayelerini de dinlemesine izin veriyor. Şimdi bizimle sürükleyici ve değerli öyküsünü paylaşacak.

Tüm Mevsimlerin Kızı

"Kanada'da doğdum ve büyüdüm. Kanadalı kızlar bilgilidirler, makyaj için çıldırmazlar. Mevsimlerin değişkenliğine göre yaşarız ve ürünlerimiz mevsimlere göre bir temele dayandırılır. Yazın, Zoom Waterfast Lash gibi bir maskara Studio Moisture Tint SPF 15 ile harika gider. Sonbaharda görünümler daha sade olduğu için Show Orchid Lipstick gibi dudak renkleriyle vurgu yapılabilir. Kışın yüzümüzde daha örtülü ve derin renklere ihtiyaç duyuyorken ilkbahar renkleri ise bizi mutlu ediyor. Warm Soul Mineralize Blush bu mükemmel renk tonlarından biri. O cilde sıcaklık katıyor ve dış yüzün arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için hafif bir parıltı katıyor.

Canım Annem

"Makyajla ilgili ilk anım annemi makyajını yaparken seyrederek başladı. Bu mesleği ilk sıraya koymanın başlıca sebebinin o olduğunu düşünüyorum. Siyah likit eyeliner ile kolaylıkla ifadesini oluştururdu ve o benim hala en sevdiğim uygulama tekniklerinden biridir. Makyajın yetenek kadar teknik kısmını da seviyorum."

Viva Glam

"Kariyerimdeki en hareketli deneyimlerden biri ağabeyi hastanede AIDS'den ölmek üzere olan bir kıza makyaj yapmamdı. Onun yanı başından ayrılıp gelerek biraz nefes almak istemişti ve VIVA GLAM Lipstick almıştı. Hayatında ne olup bittiğine dair hiç bir fikrim yoktu. Ona makyaj yapmayı önerdim ve kabul etti. Onunla sohbet ettikten biraz sonra bana hikayesini anlattı. Makyajın yapabildiklerine inanmak zor. Karşıma çıkan fırsat bana sanki birinin yüzüne basit bir boyamadan çok daha fazlasını yapmış gibi hissettirdi."

Artist Faves: Melissa Gibson