Maite Tuset

Spain
Started in 1998

About The Artist

Baş Makyaj Artisti Maite

dramaya yatırım yapıyor. İspanya kökeninden aldığı ilhamla kurgulayan Maite, yoğun bakışlar ve zengin, pigmentli dudakların bağımlısı. Valenecia'da doğan Tuset önceleri Barcelona'da çalıştı şimdiyse Madrid'de devam ediyor. Kariyeri annesinin makyaj masasında başladı ve deneysel yaklaşımı takipçi sayısını arttırdıktan sonra ise hızla yükselişe geçti. Şimdi bizimle her zaman trend kalarak nasıl ideal yaz görünümü yaratılır anlatacak.

Balearik Sıçrayışı

Dünya üzerinde keşfettiğim çok yer var fakat bugüne kadar gördüğüm en huzurlu yer Balear Adalarındaki büyülü bir ada olan Formentera. Eğer şuanda oraya uçuyor olsaydım, Graphblack Technakohl Liner'ı kapardım çünkü onu her yerde kullanıyorum. Face and Body Foundation ise güneşli alanlar için uygunken doğal kirpikler ya da extra hacim için Haute & Naughty Lash kullanıyorum."

 

 

Kahve ve Krema

Nerede yaşarsam yaşayayım insanlar trendleri takip ediyor. Bu sezon dudaklar en ön sırada yer alıyor: doğal, aydınlık ve sağlıklı bir ciltle parlak renkler gidiyor. Bir diğer yandan her zaman aklıma gelen birkaç favori ifadem var. Eye Pencil in Coffee'yi seviyorum ve onu 239 Eye Shader Brush ile bulandırarak tıpkı bir far gibi sürüyorum. Gözlerimin etrafına daha fazla Graphblack Technakohl Liner uyguluyorum ve Media Lipstick gibi daha doğal durması için dudak balmı ile harmanlanan ürünlerle dudak rengime ufak bir dokunuş yapıyorum. Son olarak parmakuçlarımla yanaklarıma dokunuş yapıyorum."

Gülümse!

"Bir gün Barcelona'da çalışırken birisi benden makyajını çıkarması için sünger istedi. Ben ona farklı çeşitlerdeki M·A·C makyaj çıkarıcıları gösterirken bir anda süngeri kaptı ve onu cebine attı. Ben ona "Hayır bayım, onu ödemek zorundasınız!" dediğimde aptalı oynadı. Ona ürünü bırakmasını tekrar söylediğimde ise gülümsedi ve "Gülümse! Televizyondasın!" dedi.

Artist Faves: Maite T