Lyne Desnoyers

Amerika Birleşik Devletleri
1994 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artisti Lyne Desnoyers

makyajı hikaye gibi anlatan gezgin bir göçebe. Kanada'da Kıdemlilayıp Paris'e uzanan hatıralarında defileler ve dergi çekimleri için hazırladığı muhteşem ve uçuk ifadeler yer alıyor. O günlerde daha çok bir ev kuşu olan artist zamanını hayat boyu sürecek olan makyaj aşkıyla dolduran bir dansçı olarak sürdürüyordu. Desnoyers için bu karmaşık olmamalıydı. Birkaç temel ürün, sağlıklı canlılık ve yeterli enerjiyle herkesin ışıldayabileceğine inanıyor.

Sütlü Kahve

"M·A·C mağazasından ilk alışverişimde Mocha Lipstick aldım. Onu hiç düşünmeden aldım çünkü mağazadaki kız onu sürmüştü ve bence baş döndürücü görünüyordu. Bu, uzun alışveriş listemin başlangıcıydı. Komik olan ise başından beri aldığım her ürünün ona uygun harika bir hikayesi ve güzel bir anısı var."

Temel Öğeler

"Improper Copper Cream Colour Base'e sonsuz inananlardanım. Hem yanak, hem göz hem de dudaklara uyguladığınız tek bir ürünle makyajınız tamamlanıyor! Onu zahmetsizce etkili bir biçimde uyguluyorum. Eğer dışarı çıkacaksam dudaklarıma Clear Lipglass, yanaklarıma Tea Petal Cremeblend Blush ve T bölgeme Mineralize SPF 15 Foundation/Loose sürerek makyajıma ufak bir dokunuş katıyorum. Mineralize Blush in Dainty favorilerimden ve herkese Lip Conditioner kullanmasını tavsiye ediyorum. Sıkıcı olduğunu biliyorum ama herşey daha dolgun ve iyi nemlendirilmiş dudaklarda saklı!"

Hayatı Yaşa

"Kariyerimdeki en unutulmaz an geçen yaz katıldığım Viyana Balosu'ydu. AIDS ve HIV için toplanan para yararına muhteşem bir showa ev sahipliği yapan baloda 8 farklı Avrupa ülkesinden katılan M·A·C artistleri makyaj yapmak için bir araya geldi. O anda alışılmadık bir sıcaklık vardı ve daha önce hiç hayatımda olmadığım kadar terledim. Bu harika şirkette muhteşem insanlarla çalıştığım için hiç bu kadar gururlanmamıştım."

 

Artist Faves: Lyne D