Keri Blair

Amerika Birleşik Devletleri
1996 te başladı

Sanatçı Hakkında

Keri Blair

Kıdemli Makyaj Artisti Keri Blair Washington D.C.'nin biraz dışında kalan Maryland'in kırsal bir bölgesinde büyüdü. Bugünlerde New York'un Brooklyn bölgesinde oturan artist burayı "çeşitliliğin merkez üssü ve yaratıcı bir topluluk" olarak tanımlıyor. Şehire seyahatleri makyaja olan anılarıyla harmanlanmış. "Ben küçükken annemle birlikte New Jersey'de Englishtown Market'e yakın oturan ablamı ziyarete giderdik. İlk göz farımı oradan dokuz yaşındayken almıştım." Keri M·A·C'i 1993 yılında keşfettik ve o zamandan beri bir daha arkasına bakmadı."

Siyah Adam

"M·A·C'i ilk olarak manikür salonunda keşfettim. Bakım yaptıran kadınlar aralarında Nordstrom'da tüm make up artistlerinin siyaha büründüğü yeni bir makyaj zincirinden bahsediyorlardı. Ertesi gün bu heyecanın neyle ilgili olduğunu öğrenmek için mağazaya gittim. Gümüş, mor ve kahverengi renk tonlarının karışımı olan XTC Lipstick'i görünce aşık oldum! Mükemmeldi!"

Moda Krallığı

"Kariyerimin ilk yıllarında makyaj artisti olarak Rafael Pita'ya Oscar de la Renta Show'unda yardım etmek için gittim. Makyaj denemesi yapmak için gösteri salonuna girdiğimde Oscar Karolina Kurkova ile prova yapıyordu. Oradayken "Aman Tanrım ben buraya nasıl geldim!" dediğimi hatırlıyorum. Şaşkına dönmüştüm, soğukkanlılığımı korumak için gerçekten çabaladım. Kariyerimde ne kadar şanslı olduğumu düşündüğüm anlar beni bu tür hatıraları düşünmeye itiyor. Gerçekten olağanüstüydü."

Ön Sıradaki Koltuk

"Toplu taşımanın çok yoğun olduğu New York'ta yaşarken kadınların güzellik sırlarını öğrenmek için en ön sıradaki koltuğa otururdum. Orası bir makyaj gözlemcisi için harika bir alandır. Bir sürü M·A·C pudrası görüyorum ve New York'taki kadınlar Zoom Lash gibi maskaralar, Techankohl Liner in Graphblack ve Twig gibi doğal dudak tonlarını kullanıyorlar. Bu mükemmel ürünler, sizi toplantılardan alıp davetlere uygun bir görünüme kavuşturacak kadar profesyoneller!"