Gregory Arlt

Amerika Birleşik Devletleri
1989 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Gregory Arlt'ın

kariyeri 1980'li yıllarda Los Angeles'taki Melrose Avenue'da punkçılar, new wavercılar ve gotiklerden etkilenmesiyle Kıdemliladı. O günlerde daha sakin bir hayat yaşıyordu. "Gece hayatım çok önceden bitmişti," diye açıklıyor. "Yeni restoranları denemek ve keşfetmek ya da önceden benimsediğim mekânlara gitmek gecemi güzelleştiriyordu." Hala bir kadeh California Chardonnay ona akşamları evde eşlik ediyor, çizim yapıyor ve yeni fikirler üretip deneyimliyor. Parlak kariyeri onu Paris, Milano ve New York'taki moda defilelerinde ünlü isimlerle çalışan makeup ekibi yaratmaya kadar götürdü. Arlt, yaratıcılığın her yere götürülebileceğine inanıyor.

Kulüp çocuğu

"80li yıllarda sahte kimliğim vardı ve kadınlardan daha fazla makyaj yaparak gece kulüplerine gizlice girerdim! Aynı zamanda iki ablamı ve annemi makyaj yaparken izlemeye bayılırdım. 11 yaşındayken babamın bana Scavullo Women kitabını gösterdiğini ve model çekimlerinden büyülendiğimi hatırlıyorum. Aynı zamanda 80'lerde büyüyen bir çocuk olarak Boy George ve Nina Hagen'den etkilenirdim ve 1989'dan beri Russian Red Lipstick'e bayılıyorum."

Güven anahtardır

"Ne zaman birine iltifat etsem yüzlerini ekşitip buruşturarak "gerçekten mi?" diye soruyorlar. Her zaman iltifat ederim, 90 yaşında olsanız bile bunu duymaya ihtiyacınız var! Parlak ve kusursuz cilt de insanlardaki en beğendiğim özellik. Sanki bir tuval gibi cildinizin tüm faydalı bölgeleri (göz, dudak, yanak) olduğundan daha mükemmel görünüyor. Ben belirli bölgeleri öne çıkarmak için yüze highlighter ve kontur uygulamayı seviyorum. Dürüst olmak gerekirse Fix+, Matchmaster Foundation SPF 15 (güneş kremi ile beraber), gözlerim için Pro Longwear Concealer ve Lightful Foaming Cleanser olmadan yapamıyorum."

Geri Dönüş Zamanı

"Parlak kariyerime ışık tutan çalışmam Cher ile oldu. Küçük bir çocukken onun showlarını izlemek için aileme geç yatmak için yalvarır, kendimi onun veda turundaki makyajını yaparken bulurdum ve birkaç sene sonra kendimi onun Las Vegas Caesar's Palace Show'unda buldum! Ama ben kariyerimi en başından beri sevdim. Bir müşterimin cildi trafik kazasından dolayı bozulmuştu, ben onun makyajını yaptıktan sonra aynağa baktığında kendini hiç bu kadar iyi ve güzel hissetmediğini söyledi."

Artist Faves: Gregory A