Gisel Calvillo

Meksika
2003 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Gisel Calvillo

her göze çarpıcı ve ışıltı ifadesine Latin kıvrımlarını ekliyor. Meksika'da doğan artist kariyerine San Francisco'da başladı. O günlerde dünyadaki birçok basın kuruluşunda çalıştı ve Karayipler'de vakit geçirdi. Beklenildiği gibi seyahatleri sırasında kendi özgüvenini yerine getirdirdiğini düşündüğü Salsa öğrenmek gibi hobiler edindi. "İyi hissetmek çok önemli," diye açıklıyor, boşanmak üzere olan bir kadını yeniden yarattığını anımsayarak. "Kendine olan özsaygısını yerine getirmek önemliydi." Gisel bize şimdi macera dolu ve değerli kariyerinden bahsedecek.

Cazibeli Kadın

"Küçüklüğümden beri rujlara bayılırım. Salsa benim hobilerimden biri ve parlak tonlara sahip dansçılar için bu herzaman ortak bir noktadır. İfademe minimalistik bir yaklaşım katmak için Opulash ve Ruby Woo Lipstick kullanıyorum. Cazibeden hoşlanıyorum ve kariyerime ışık tutan olaylardan birisi de Latin Grammy Ödülleri'nde çalışmaktı."

Hepsini Karıştır

"Makyajımın biraz üstüne düşmeye karar verdiğimde gözlerime odaklanıyorum. Renkleri harmanlamak ve karıştırmak benim tutkum. Her zaman Studio Finish Concealer kullanarak başlıyorum çünkü o koyu halklarımı kapatmaya yardımcı oluyor. Dokuyu aydınlatmak için onu genelde biraz nemlendirici ile karıştırıyorum. Eğer dışarı çıkacaksam Teddy eyeliner ya da gözümün içine Smolder Eye Kohl kullanıp ekstra hacim sağlamak için yoğun bir maskara kullanıyorum."

Türk lokumu

"Yeryüzündeki en sevdiğim yerlerden biri Eylül ayında İstanbul'a gitmek. Eğer oraya gideceksem yanıma Mineralize Concealer alıyorum çünkü cildi kusursuzca tamamlamak için kolayca harmanlanıyor. Ayrıca yanıma bulaşmayı ve topaklanmayı önleyen su geçirmez özelliğe sahip Extended Play Lash ile benim cilt tonumu güneş öpücüğü hissiyle ılıklaştıran Style Powder Blush alıyorum."

Artist Faves: Gisel C