Fatima Thomas

Amerika Birleşik Devletleri
2000 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Fatima Thomas

Ortabatının güneyli kısmından. Şimdi, arkadaşlarıyla ve iki kedisiyle zaman geçirdiği, house müziklerle dans ettiği Harlem'de oturuyor ve çalışıyor. İlgi alanının çeşitliliği onun uygulamalarını geliştiriyor. Kendi deyişiyle "Soyut sanatı, duygusal müzikleri ve dans etmeyi seviyorum." diye belirtiyor. Aynı zamanda erken kalkıp çalışmayı, günbatımında uyanmayı ve hiç bıkmadan fikir üretmeyi seviyor. Thomas'a göre makyajla olan aşk macerası 1970'li yılların başlangıcında annesinin tuvalet masasındaki bazı kayıp anılarla başlamış.

Wigging Out

"Makyajla ilgili ilk anım annemin dolabına gizlice girip onun makyaj ürünleriyle oynamak ve peruklarını takmaktı. Her zaman kendimi Lena Horne ya da Diahann Carroll'a benzetmeye çalışırdım. 70'li yıllardı ve her kadının peruğu vardı. Bundan sonra benim makyaja olan ilgim arttı ve kariyerime bir mağazada çalışarak başladım. Ondan sonra durumlar değişti. Birkaç yıl önce M·A·C Makeup Artistlerinin sponsorluğunda Viyana'da balo düzenlendi. Bana göre tüm zamanların en sevdiğim eğitmenlerinden biri olan Whoopi Goldberg ile çalışma fırsatı yakaladım."

Tüm mesele ışıltı

"İyi bir cilde sahip olduğum için şanslıyım, bunu ölçülemek ve belli bölgelerime ışıltı katmak için Lustre Drops in Sun Rush kullanıyorum. Lightful Moisture Creme ve Studio Moisture Tint SPF 15'in bağımlısıyım. Eğer cildinizle ilgili probleminiz varsa size Prep + Prime Moisture Infusion'ı öneriyorum. Nem, matlık ve sağlıklı canlılık arasındaki ayrımdır. Kusursuz bir ifade için onu cildinizin görünümünü anında değiştiren Prep + Prime Skin Smoother kullanabilirsiniz."

Harlem'de takılmak

"Akşamları en sevdiğim şey Harlem'de takılıp, arkadaşlarımla güzel bir et paylaşmak, iki kedimle güzel bir film izlemek ya da house müzikte dans etmek. Eğer dışarı çıkacaksam Feline Kohl Power Eye Pencil kullanmayı seviyorum. Çok koyu bir siyah rengi var ve benim bakışlarımı çok seksi ve cazibeli yapıyor."

Artist Faves: Fatima T