Cynthia Rivas

Amerika Birleşik Devletleri
2000 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Cynthia Rivas

geleneksel Meksika stilini modern makyaj uygulamarında eriten usta bir sınıf ortaya koyuyor. Cüretkâr, seksi ve düzgün bir stilinin yanında Amerika'nın batı kıyılarına karşı yaşama deneyimine sahip. "Meksikalı ailemden ilk jenerasyon Latin kökenli benim," diye açıklıyor, "California, Hollywood'da doğdum ve Downtown Los Angeles'ta yaşıyorum." Şimdi bizimle ilk makyaj deneyimini ve ömür boyu sürecek olan kanatlı, koyu eyeliner aşkını anlatacak.

Hokus Pokus

"Makyajla ilgili ilk anım küçüklüğümde Halloween Cadısı kostümü giyip yüzümü yeşile dudaklarımı ise şarap kırmızısına boyamamla başladı. Bunların hepsini tek başıma yapmıştım! İlerleyen günlerde cildimde kalan yeşil lekeleri hiç unutamam."

Meksika Yolculuğu

"Yeryüzündeki en sevdiğim yer Meksika'daki Playa del Carmen. Oraya seyahat edeceğim zamanlarda yanıma Vegas Volt Lipstick'imi alıyorum. Mükemmel parlak mercan rengini dudaklar ve yanaklarınıza uygulanabilirsunuz. Bronz tende ise mükemmel duruyor. Bunun yanında gittiğim her yere Pro Longwear Concealer ve tabiki suda akmayan Zoom Waterfast Lash'i alıyorum."

Gözler Seni Seviyor

"Harika bir baz oluşturmak çok önemlidir fakat ben en çok gözlerimi vurgulamayı seviyorum. Günlük görünümüm için Studio Moisture Cream ile başlıyorum, ellerime Studio Moisture Tint SPF 15  sürüyorum, kusurlarımı kapatmak istediğim zamanlarda ise Studio Finish SPF 35 uyguluyorum. Gece için ise onu Ruby Woo Lipstick ile tamamlıyor, Blacktrack Fluidline kullanarak kanatlı eyeliner çekiyor ve bir çift 36 Lash takıyorum. İlk aşık olduğum M·A·C ürünü ise Boot Black Eye Liner. Kanatlı eyeliner çekmeye her zaman saplantım var çünkü kendimi anında seksi hissettiriyor."

Artist Faves: Cynthia R