Cher Webb

Birleşik Krallık
2001 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Cher Webb

Londra'nın gürültüsüne diğerleri gibi kendini teslim edenlerden. Tüm ifadelerde eyeliner'a bağlılığından gurur duyan artist stilinde eskimiş görünümü ve makyajın uygulandıktan saatler sonra daha iyi gözüktüğüne inanıyor. Eklektik ve kaba bir ifadeyi referans alarak ağırlıklı olarak Londra'da yaşamını sürdüren Webb Avrupa seyahatlerini de keşfetmeyi seviyor. Şimdi bizimle M·A·C serisindeki en favori ürünlerini kullanarak tüyolar verirken "bu eşi benzeri olmayan şehirde" çalışmanın ne demek olduğunu anlatacak.

Doğal Işıltı

"Görür görmez aşık olduğum ilk M·A·C ürünü Strobe Cream oldu. M·A·C'te çalışmaya başladığımdan beri yazın onu tüm vücuduma sürdüm ve tam anlamıyla hayatımı değiştirdi! Onu hergün highlighter olarak kullanmaya devam ettim. Bunun yanında Blot Powder'ı da seviyorum çünkü o insanların görür görmez aşık olacağı bir ürün. Makyaj çantamda her renk tonundan 3 tane bulunduruyorum. Şeffaf dokusu inanılmaz hafifken cildi belli belirsiz bir biçimde matlaştırıyor."

Balearik Mutluluğu

"Ibiza'yı seviyorum. Orası en güzel plajlarıyla benim favori mekanlarım arasında. Hafif makyajı seviyorum ve eğer tatildeysem rahatlamak istiyorum. Ayrıca makyajın birkaç saat sonra hafif eskidiğinde daha iyi göründüğüne inanıyorum. Eğer dışarıdaysam yanıma kesinlikle Coffee Eye Pencil ve Smolder Eye Kohl'u alıyor ve ikisini karıştırmayı seviyorum. Buğulu yuvarlak bir form oluşturmak için Coffee Eye Pencil'i tüm gözkapağıma, Smolder Eye Kohl'u ise alt göz kapağımın içine sürüyorum. Relentlessly Red Lipstick ise doyamadığım ve benim ifademi anında değiştirmeye imkan veren bir renk tonu. Bunun dışında tabiki Studio Face and Body Foundation'ı, dudak ve yanaklarım için Virgin Isle Cream Colour Base'i ve Extended Black Gigablack Lash'i unutmuyorum.

Kirlenmek

"Phone Number Eye Kohl bence herkeste olmalı. Gri petrol tabakası rengiyle, koyu bakışlar yaratmak için harika bir alternatif sunuyor. Onu klasik ince bir çizgi çekmek için ya da dağınık köşesi olan çarpıcı bir buğulu göz makyajı yaratmak için kullanabilirsiniz. Onun herkeste harika duran çok işlevsel bir hazine olduğunu düşünüyorum! Fakat Londra'da şimdilerde herkes dudak ve kirpiklere yöneldi. Burası çok çeşitliliği olan bir şehir ve her yerde çok farklı kültür ve benzersiz moda akımları var. İnsanlar podyumlarda gerçekten ilham verici bulduğum yeni makyaj trendlerini cesaretle taşıyorlar.

Artist Faves: Cher W