Beatriz Cisneros

Meksika
2000 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artisti Beatriz Cisneros

makyaj kariyerine okulda dergi okuyarak başladı. "Dergileri okumak için gizlice alır ve eğer modellerin yeterince makyaj yapmadığını düşünüyorsam onların gözlerini, yanaklarını, dudaklarını boyar, daha fazla kirpik eklerdim." diye belirtiyor. Anavatanı Meksika'ya gidip ideal görünüm ve stile dair uluslararası alanda bir kariyer yapmadan önce iki sene boyunca M·A·C mağazasında çalışarak uygulamalarını geliştirdi. "Kültür, renk ve geleneklerle dolu bir şehirden geliyorum," diye açıklıyor. "Yüz benim yansıttığım tuvalim, makyaj ise tutkum."

Gözler Seni Görüyor!

"Gözlere bayılıyorum, bana göre onlar ruhun penceresi. İlk aşık olduğum MAC ürünü Smoulder Eye Kohl çünkü mükemmel dokusu ve renginin yanında onunla herşeyi yaratabiliyorsunuz. 7 Lash ve Carbon Eye Shadow ise her makyaj çantasında bulundurulmalı. Herkesin kalıcılığını ve pigmentasyonunu sevdiği Black Tied gibi göz farlarını ben her zaman hediye ediyorum."

Sadelikten Yana

Benim imzamı taşıyan ifadeler yaratmadığım zamanların dışında evde oturup müzik dinlemeyi ve kitap okumayı seviyorum. Bunun yanında sade makyajdan hoşlanıyorum, çok işlevselliğinden dolayı Silver Dusk Iridescent Powder'ı, yanakları hafifçe renklendiren Posey Cremeblend Blush'ı ve anında sağlıklı bir görünüme kavuşturan Peaches Cremeblend Blush'ı öneriyorum."

Doğallık?

MAC'te çalıştığımdan beri her zaman sürprizlerle karşılaşıyorum çünkü müşteriler tıpkı benimki gibi doğal makyaja sahip olmak istiyorlar. Müşterilere her zaman söylemek zorunda olduğum şey Electric Eel Eye Shadow ile beraber siyah buğulu bakışlar yarattığım!"

Artist Faves: Beatriz C