YORUM HÜKÜM VE KOŞULLARI

 

Tüm yorumlar MAC COSMETICS Hüküm ve Koşulları’na tabidir. Hüküm ve Koşullar’da belirtilen maddelere ilaveten:

Yasadışı, müstehcen, tehditkar, karalayıcı nitelikte olan, herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, yazılım virüsleri, ticari talep, zincirleme mektup, toplu ileti veya spam içeren yorumlar ile herhangi bir kişi ya da kuruluşun kimliğine bürünerek yapılan veya yapılan yorumun kaynağında başka bir şekilde yanılgıya sebep olan yorumlar yayına alınmayacaktır.

MAC COSMETICS ürün ve hizmetleri ile ilgili olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorum yapmak resmi bir şikayet kanalı olmayıp MAC COSMETICS bu platform üzerinden size doğrudan yanıt verememektedir. Bir sorunuz olması halinde lütfen 0850 211 9852 numaralı telefon üzerinden veya musterihizmetleri@maccosmetics.com.tr adresimiz üzerinden MAC COSMETICS Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. MAC COSMETICS ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Şirketimiz e-posta adresinizi veya diğer iletişim bilgilerinizi yapmış olduğunuz yoruma ilişkin olarak sizinle iletişime geçmek için de kullanabilir. Daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.