MAC BEAUTY FAQ

YAĞLI CİLTLER İÇİN HANGİ MAKYAJ BAZI KULLANILIR?

Makyaj bazı, günlük makyaj rutininin en önemli adımıdır, makyaj bazını bir resmin mükemmel tuvali olarakta düşünebilirsin. M.A.C Makyaj Bazları, güzellik rutinin bir parçası olarak kusursuz bir makyaj uygulaması için eşit bir cilt oluşturmak üzere tüm cilt tipleri için üretilmiştir. Bir makyaj bazının temel amacı cilt dokusunu yumuşatmaktır ve makyaj için gerçekten eşit bir görünüm yaratmanın mükemmel bir yoludur. Yağlı bir cildin varsa, bir makyaj bazı yalnızca yüksek parlaklıktaki alanlarla mücadele etmekle kalmaz, aynı zamanda ince çizgilerin ve geniş gözeneklerin görünümünü de azaltabilir. Fondötenin yerinde kalmasına yardımcı olarak kusursuz görünümlü mat bir cilt elde edilmesini sağlar. Bugün, teknoloji ve yenilikler sayesinde kremlerden serumlara, yağlardan jellere ve kullanışlı spreylere kadar farklı formüllerde yağlı ciltler için bir makyaj bazı bulabilirsin. Yağlı ciltler için iyi bir makyaj bazı, yalnızca fazla yağı kontrol etmeye ve fondötenini sabit tutmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gözenekleri tıkamadan cildinin nemli kalmasına yardımcı olur. Bu da güzellik rutinine harika bir katkı sağlar.

M·A·C PREP & PRIME NATURAL RADIANCE

Fondöten veya pudra uygulamasını mükemmel hale getirmek ve pürüzsüz bir doku elde etmek için nemlendiren ve doğal bileşenler bakımından zengin, ipeksi bir jel emülsiyonu. E ve C Vitaminleri, antioksidanlarla cildin doğal bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken, kafein cildin görünümünü yatıştırır. Aydınlatıcı inci tozları optik parlaklığı yansıtır. Şimdi iki renk seçeneğiyle: Radiant Yellow özellikle daha koyu cilt tonları ve Radiant Pink daha açık cilt tonlarında etkilidir. Formül uygulandığında kaybolur ve güzel bir ışıltıyla sonuçlanır. Hafif formülü sayesinde, özellikle yağlı ve karma cilt tipleri için faydalı olan harika bir makyaj bazıdır. Uygulama: Parmak uçları, sünger veya fırça ile birlikte nemlendiriciden sonra yüzün her yerine veya istenen bölgelere eşit şekilde pürüzsüz bir şekilde sürün. Çok yağlı bir cildin varsa, hem bir nemlendirici hemde makyaj bazı olarak kullanabilirsin.

M·A·C PREP & PRIME PORE REFINER STICK

Anında kusursuz bir cilt yaratmak için ideal olan bu baz, cildin altına veya üstüne uygulandığında gözeneklerin ve çizgilerin görünümünü azaltır. Sorunsuz bir şekilde rahat, yapışkan olmayan bir his ile yağsız formül, pürüzsüz bir mat yüzey bırakmak için fazla yağı emer. Kusursuz mat bir cilt için idealdir "çantana koy ve çık". Uygulama: İstenilen bölgelere, cildin altına veya üstüne uygulayabilirsin.

M·A·C PREP & PRIME SKIN REFINED ZONE

Yağın görünümünü kontrol ederken gözle görülen gözenekleri gizlemeye yardımcı olan hafif, yağsız bir emülsiyon. Görünmez, doğal mat yüzey oluşturmak için anında kurur. T bölgesi için idealdir. Bu baz, görünmez bir matlaştırıcıdır ve t-bölgesinde makyaj altında veya makyajdan sonra uygulanabilir. Uygulama: Parlaklık kontrolüne ihtiyaç duyulan alanlara az miktarda uygulayın.

M·A·C PREP & PRIME FIX + MATTE

Makyajı bozmadan yüzeydeki parlaklık ve yağ görünümünü anında kontrol ederken cildi tazeleyen hafif matlaştırıcı bir sprey. Yenilikçi formül, cildi makyaj yapmaya, yeniden dengelemeye ve matlaştırmaya yardımcı olmak için tozlar, silika ve diğer yağ emici maddeler içerir. Uygulama: Toz bileşenlerin eşit şekilde dağılması için kullanmadan önce iyice çalkalayın. Gözler ve ağız tamamen kapalıyken, şişeyi yüzden 10-12 cm uzakta tutarak cildinize püskürtün. Makyajı matlaştırmak veya sıfırlamak için gerektiği kadar tekrar uygulayın. Sprey şişesi her yere gidebilir ve günün her saatinde kullanılabilir. Pürüzsüz ve mat bir yüzey oluşturmak için makyajdan önce püskürtün ve makyajı sabitlemek için makyajın üzerine püskürtün. Yağlı ciltler için hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini öğrenmek için, en yakın mağazamızı ziyaret edebilir, maccosmetics.com.tr adresinden canlı sohbeti kullanabilir veya ücretsiz Makyaj Servisi randevusu alarak alanında uzman M.A.C Makyaj Artistlerimizden yardım alabilirsin. Sana rehberlik etmek ve mükemmel bir baza sahip olmanı sağlamak için buradayız.YAĞLI CİLTLER İÇİN EN İYİ M.A.C MAKYAJ BAZLARI

Kendi makyaj bazını keşfet: nemlendirici, bulanık gözenekler ve mükemmel cilt...

PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN REFINED ZONEPREP + PRIME FIX + MATTE
PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN REFINED ZONEPREP + PRIME FIX +

Aydınlatıcı baz

-

Nemlendirir

-

Tüm cilt tipleri için

329 TL

SATIN AL

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağlı-mat görünümünü kontrol eder

149 TL

SATIN AL

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağın görünümünü kontrol eder

-

Cildi pürüzsüzleştirir.

129 TL

SATIN AL

Matlaştırıcı

-

Yağ görünümünü kontrol eder

-

Gözeneklerin görünümünü azaltır

129 TL

SATIN AL


TÜM MAKYAJ BAZLARINI KEŞFET!BU SORULAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR