MAC BEAUTY FAQ

MAT MAKYAJ BAZI NEDİR?

Makyaj bazı, günlük makyaj rutininin en önemli adımıdır, makyaj bazını bir resmin mükemmel tuvali olarakta düşünebilirsin. M.A.C Makyaj Bazları, güzellik rutinin bir parçası olarak kusursuz bir makyaj uygulaması için eşit bir cilt oluşturmak üzere tüm cilt tipleri için üretilmiştir. Bir makyaj bazının temel amacı cilt dokusunu yumuşatmaktır ve makyaj için gerçekten eşit bir görünüm yaratmanın mükemmel bir yoludur. Eğer cildini matlaştırmak için bir baz seçersen, sadece yüksek parlaklıktaki alanlarla mücadele etmekle kalmaz, aynı zamanda ince çizgilerin ve geniş gözeneklerin görünümünü de azaltabilir. Fondötenin yerinde kalmasına yardımcı olarak kusursuz görünümlü mat bir cilt elde edilmesini sağlar. Bugün, teknoloji ve yenilikler sayesinde kremlerden serumlara, yağlardan jellere ve kullanışlı spreylere kadar farklı formüllerde yağlı ciltler için bir makyaj bazı bulabilirsin. Matlaştırmak için iyi bir baz, yalnızca fazla yağı kontrol etmeye ve fondötenini sabit tutmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gözenekleri tıkamadan cildinin nemli kalmasına yardımcı olur. Bu da güzellik rutinine harika bir katkı sağlar.

EN İYİ M.A.C MATLAŞTIRICI MAKYAJ BAZLARI

M·A·C PREP & PRIME PORE REFINER STICK

Anında kusursuz bir cilt yaratmak için ideal olan bu baz, cildin altına veya üstüne uygulandığında gözeneklerin ve çizgilerin görünümünü azaltır. Sorunsuz bir şekilde rahat, yapışkan olmayan bir his ile yağsız formül, pürüzsüz bir mat yüzey bırakmak için fazla yağı emer. Kusursuz mat bir cilt için idealdir ""çantana koy ve çık"". Uygulama: İstenilen bölgelere, cildin altına veya üstüne uygulayabilirsin.

M·A·C PREP & PRIME SKIN REFINED ZONE

Yağın görünümünü kontrol ederken belirgin gözenekleri gizlemeye yardımcı olan hafif, yağsız bir emülsiyon. Görünmez, doğal mat yüzey oluşturmak için anında kurur. T bölgesi için idealdir. Bu baz, görünmez bir matlaştırıcıdır ve t-bölgesinde makyaj altında veya makyajdan sonra uygulanabilir. Uygulama: Parlaklık kontrolüne ihtiyaç duyulan alanlara az miktarda uygulayın.

M·A·C PREP & PRIME FIX + MATTE

Makyajı bozmadan yüzeydeki parlaklık ve yağ görünümünü anında kontrol ederken cildi tazeleyen hafif matlaştırıcı bir sprey. Yenilikçi formül, cildi makyaj yapmaya, yeniden dengelemeye ve matlaştırmaya yardımcı olmak için tozlar, silika ve diğer yağ emici maddeler içerir. Uygulama: Toz bileşenlerin eşit şekilde dağılması için kullanmadan önce iyice çalkalayın. Gözler ve ağız tamamen kapalıyken, şişeyi yüzden 10-12 cm uzakta tutarak cildinize püskürtün. Makyajı matlaştırmak veya sıfırlamak için gerektiği kadar tekrar uygulayın. Sprey şişesi her yere gidebilir ve günün her saatinde kullanılabilir. Pürüzsüz ve mat bir yüzey oluşturmak için makyajdan önce püskürtün ve makyajı sabitlemek için makyajın üzerine püskürtün.

M·A·C PREP & PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER

Makyajı sabitlemek, parlaklığı azaltmak ve kontrol etmek için görünmez bir yol sağlayan ipeksi bir pudra. Tüm tonlara uyan tek bir evrensel renkte mevcuttur. Kadifemsi bir pürüzsüzlük için makyajın üzerine veya nemli cilt üzerine uygulayın. Uygulama: Bu sihirli pudra, 129 fırça gibi normal bir pudra fırçasıyla uygulanabilir. Bununla birlikte, T bölgesi çevresinde daha mat bir yüzey oluşturmak istiyorsan, burnun kenarlarına ulaşabilen 224 fırça gibi biraz daha küçük başlı bir fırça deneyebilirsin.

Cildini matlaştırmak için hangi bazı kullanman gerektiğini öğrenmek için, en yakın mağazamızı ziyaret edebilir, maccosmetics.com.tr adresinden canlı sohbeti kullanabilir veya ücretsiz Makyaj Servisi randevusu alarak alanında uzman M.A.C Makyaj Artistlerimizden yardım alabilirsin. Sana rehberlik etmek ve mükemmel bir baza sahip olmanı sağlamak için buradayız.EN İYİ M.A.C MATLAŞTIRICI MAKYAJ BAZLARI

M.A.C senin için mükemmel makyaj bazına sahip.

PREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN REFINED ZONEPREP + PRIME FIX + MATTEPREP + PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER
PREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN REFINED ZONEPREP + PRIME FIX + MATTEPREP + PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağlı görünümü kontrol eder

-

Mat bitiş sağlar

149 TL

SATIN AL

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağlı görünümü kontrol eder

-

Cildi pürüzsüzleştirir

129 TL

SATIN AL

Matlaştırıcı etki

-

Yağ görünümünü kontrol eder

-

Gözeneklerin görünümünü azaltır

129 TL

SATIN AL

Parlamayı kontrol eder

-

Yağ içermez

-

Mat bitiş sağlar

229 TL

SATIN AL


TÜM MAKYAJ BAZLARINI KEŞFET!