MAC BEAUTY FAQ

KURU CİLTLER İÇİN HANGİ MAKYAJ BAZI KULLANILIR?

Kuru bir cildin varsa, nemlendirici bir makyaj bazı, cildine ekstra nem desteği sağlar ve fondötenin için pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Nemlendirici bir makyaj bazı kullandığında, fondötenin cildinde kaydığını ve makyajının daha uzun süre kusursuz göründüğünü göreceksin. Bugün, teknoloji ve yenilikler sayesinde kremlerden serumlara, yağlardan jellere ve kullanışlı spreylere kadar farklı formüllerde nemlendirici bir birçok makyaj bazı bulabilirsin ve bu sana, uygulama ve birçok doku seçeneği sunar. Mükemmel Makyaj bazını bulduğunda, günlük cilt bakımın ve makyaj rutinin için önemli bir katkı haline gelir. Makyaj için hazırlanırken cildini en iyi şekilde besleyecek ve nemlendirecek M.A.C Prep & Prime Serisindeki en iyi seçeneklere bir göz atın.

KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ M.A.C MAKYAJ BAZLARI

MINERALIZE TIME CHECK LOTION

Bu nemlendirici makyaj bazı, zamana karşı savaşan, ince çizgileri azaltan, büyük gözeneklerin görünümünü küçülten ve cildi ipeksi bir şekilde nemlendiren ve cildi doyuran bileşenler içerir. Bu eşsiz jel losyon formülü, cildi nem ile anında serinletir ve yatıştırır ve ışıltısını artırır, makyaj uygulaması kolaylaştırır. Uygulama: Yüzün tamamı için yalnızca birkaç küçük ürün pompası yeterlidir ve aynı anda nemlendirici ve makyaj bazı görevi gördüğü için kendi başına da uygulanabilir.

FIX + MAGIC RADIANCE

Hyaluronik asit, C vitamini ve uçucu yağlar ile birleştirilmiş dünyaca ünlü nemlendiricimiz. Bu nemlendirici, rahatlatıcı papatya ve greyfurt esans yağları ve cildi nemlendiren, sağlıklı görünen ve anında ışıldayan besleyici bileşenlerin bir karışımı ile formüle edildi. Nem Kalkanı Teknolojisi, nemlenmeyi sabit tutmaya yardımcı olmak için cilt üzerinde su tutucu bir bariyer oluşturur. Formül, Fix+'da olduğu gibi nemlendirme, tazeleme ve anında nemlilik gibi faydalar içerir. Sanatçılarımızın ve müşterilerimizin arasında favori ürün olmasına şaşmamalı. Uygulama: Makyaj uygulaması için nemlendirilmiş, ışıltılı bir cilt yüzeyi oluşturmak için makyajın altına veya üstüne sıkılır ve makyajın yıpranmasını engeller. Formül göz doktorları ve dermatologlar tarafından test edilmiştir. Akne yapmaz ve tüm cilt tipleri için uygundur. Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkaladığınızdan emin olun.

PREP & PRIME MOISTURE INFUSION

Prep + Prime Moisture Infusion, M.A.C Skincare tarafından sağlanan hidrasyonla çalışan yoğun bir nem konsantrasyonu sağlayan hafif bir jel serumdur. Hızlı ve nazikçe cildi emer ve susuz kalmış cildi anında yenilemeye yardımcı olur. Prep + Prime Moisture Infusion, cildi ıslatmak için yoğun nemlendirme sağlar, böylece gün boyu nemli kalır. Cilt anında yenilenir ve içeriden dolgunlaşır. Cildin ultra yumuşak ve esnek hissetmesine yardımcı olur. Güçlü antioksidanlar içerir ve cildi anında rahatlatır. Cildin donukluğunu azaltmaya yardımcı olur ve parlaklığı anında iyileştirir. Cildin bakımına yardımcı olur, cildi makyaj uygulaması için hazırlar ve fondötenin daha taze görünmesini sağlar. Uygulama: Cildini temizledikten sonra, ürünü parmak uçlarınla istediğin miktarda uygula ve yüzüne sür. Ardından günlük nemlendiricini kullan. Dermatolog ve göz doktorları tarafından test edilmiş olup akne yapmaz ve tüm cilt tipleri için uygundur. Kuru ciltler için hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini öğrenmek için, en yakın mağazamızı ziyaret edebilir, maccosmetics.com.tr adresinden canlı sohbeti kullanabilir veya ücretsiz Makyaj Servisi randevusu alarak alanında uzman M.A.C Makyaj Artistlerimizden yardım alabilirsin. Sana rehberlik etmek ve mükemmel bir baza sahip olmanı sağlamak için buradayız.KURU CİLTLER İÇİN EN İYİ M.A.C MAKYAJ BAZLARI

Nemlendirici makyaj bazı, cildin için ekstra nem desteği sağlar ve fondötenin için pürüzsüz bir yüzey oluşturur.

MINERALIZE TIME CHECK LOTIONFIX + MAGIC RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSION
MINERALIZE TIME CHECK LOTIONFIX + MAGIC RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSION

Cildi pürüzsüzleştirir

-

İnce çizgilerin görünümünü azaltır

-

Nemlendirir

239 TL

SATIN AL

Hyaluronik asit ve C vitamini içerir

-

Cildi dolgunlaştırır ve nemlendirir

-

Tüm cilt tipleri için uygundur

229 TL

SATIN AL

Cildi dolgunlaştırır ve nemlendirir

-

Tüm cilt tipleri için uygundur

169 TL

SATIN AL


TÜM MAKYAJ BAZLARINI KEŞFET!BU SORULAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR