MAC BEAUTY FAQ

HANGİ MAKYAJ BAZINI KULLANMALIYIM?

MAKYAJ BAZI NEDİR?

Makyaj bazı, günlük makyaj rutininin en önemli adımıdır, makyaj bazını bir resmin mükemmel tuvali olarakta düşünebilirsin. M.A.C Makyaj Bazları, kusursuz bir makyaj uygulaması için düz bir yüzey oluşturmak üzere tüm cilt tipleri için üretilmiştir. Bir makyaj bazının temel amacı cilt dokusunu yumuşatmaktır ve bu gerçekten eşit bir cilt yaratmak için mükemmel bir yoldur. Öyleyse hangi makyaj bazının ve formülünün senin için en iyisi olduğunu nasıl anlarsın? Bunun cevabı, makyaj bazının ne yapmasını istediğine, sahip olduğun cilt tipine veya ten rengine bağlıdır.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN MAKYAJ BAZI BULUNABİLİR

Makyaj bazları gözenekleri kapatabilir, lekeleri ve ince çizgileri giderir,cildi nemlendirebilir, matlaştırabilir ve makyajına kalıcı güç katabilir. Cildine bir fondöten uygulamak istediğinde, güzellik rutinine bir makyaj bazı ekleyin.

MAKYAJ BAZI KULLANMANIN FAYDALARI

Fondötenden önce kullanılan bir makyaj bazı, hassas bir ciltte kızarıklığı azaltabilir, nemlendirebilir, geniş gözenekleri azaltabilir, cildine parlaklık ve ışıltı katabilir, fondöten uygulamasını kolaylaştırabilir, cildi matlaştırabilir ve yağı kontrol edebilir. Makyaj bazının en büyük bir avantajı, fondötenin daha uzun ömürlü olmasını sağlamasıdır… Sana kalıcı ve mükemmel bir cilt sunar. Dolayısıyla, güzelliğinin neye ihtiyacı olursa olsun, M.A.C, cildin için en uygun makyaj bazına sahiptir.MÜKEMMEL MAKYAJ BAZINI BUL

Kendi makyaj bazını keşfet: nemlendirici, bulanık gözenekler ve mükemmel cilt...
M.A.C senin için mükemmel makyaj bazına sahip.

PREP + PRIME NATURAL RADIANCEMINERALIZE TIME CHECK LOTIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME FIX +
PREP + PRIME NATURAL RADIANCEMINERALIZE TIME CHECK LOTIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME FIX +

Aydınlatıcı baz

-

Nemlendirir

-

Tüm cilt tipleri için

329 TL

SATIN AL

Cildi pürüzsüzleştirir

-

Çizgi görünümünü azaltır

-

Nemlendirir

239 TL

SATIN AL

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağlı

-

Mat görünümünü kontrol eder

149 TL

SATIN AL

Cildi rahatlatır ve tazeler

-

Nemlendirir

-

Makyaj kalitesini artırır

199 TL

SATIN AL


TÜM MAKYAJ BAZLARINI KEŞFET!