MAC BEAUTY FAQ

MAKYAJ BAZI NASIL UYGULANIR?

Makyaj bazı, günlük makyaj rutininin en önemli adımıdır, makyaj bazını bir resmin mükemmel tuvali olarakta düşünebilirsin. Bir makyaj bazının temel amacı cilt dokusunu yumuşatmaktır ve makyaj için gerçekten eşit bir görünüm yaratmanın mükemmel bir yoludur. M.A.C Makyaj Bazları, güzellik rutinin bir parçası olarak kusursuz bir makyaj uygulaması için eşit bir cilt oluşturmak üzere tüm cilt tipleri için üretilmiştir. Makyaj bazı, hassas bir ciltte kızarıklığı azaltabilir, nemlendirebilir, büyük gözeneklerin görünümünü azaltabilir, ince çizgileri bulanıklaştırabilir, parlaklık ve ışıltı katabilir, cildi matlaştırabilir, yağı kontrol edebilir, makyajın düzenini ve uygulamasını iyileştirebilir. Makyaj Bazının sana sağlayacağı en büyük faydalardan biri makyajın uzun ömürlü olmasıdır… Sana kalıcı ve mükemmel bir cilt sunar. Makyaj bazları kendi başlarına, cilt bakımında ve makyajında kullanılabilir, her baz farklı işlevlere sahiptir, bu yüzden favori bazını uygulayabileceğin bazı yöntemlere bakalım.

MAKYAJ BAZINI UYGULAMANIN EN İYİ YOLU

Cildine bir fondöten uygulamak istediğinde, güzellik rutinine bir makyaj bazı ekle. Basitçe söylemek gerekirse, adından da anlaşılacağı gibi bir baz... Makyaj bazı, cilt bakımından sonra, makyaj sonrasında kullanılan ürünleri sabitlemek için ideal bir cilt oluşturmak üzere uygulanan bir hazırlık ürünüdür. Bir makyaj bazını, cilt bakımı rutinin son adımı ve makyaj rutinin ilk adımı olarak düşünebilirsin. Genel olarak, seçtiğin bazı uygulamanın en iyi yolu, fondötenden önce parmak uçlarıyla uygulamaktır. Uygulamanın ve kusursuz bir sonuç elde etmenin en kolay yoludur. Parmaklarını kullanmak istemezsen bir diğer harika alternatif ise çok yumuşak bir fırça veya süngerdir. Makyaj bazları ile biraz uzun bir yol kat eder, bu nedenle sadece az miktarda kullanman gerekir. Zahmetsiz ve pürüzsüz bir uygulama için fondötenini uygulamadan önce bazı cildin emmesi için birkaç saniye bekleyin.M.A.C MAKYAJ BAZLARI

Güzellik rutinine bir makyaj bazı ekle ve kendi makyaj bazını keşfet: nemlendirici, bulanık gözenekler ve mükemmel cilt...
M.A.C senin için mükemmel makyaj bazına sahip.

PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN
PREP + PRIME NATURAL RADIANCEPREP + PRIME MOISTURE INFUSIONPREP + PRIME PORE REFINER STICKPREP + PRIME SKIN

Aydınlatıcı baz

-

Nemlendirir

-

Tüm cilt tipleri için

329 TL

SATIN AL

Nemlendirir

-

Cildi nemle dolgunlaştırır

-

Tüm cilt tipleri için

169 TL

SATIN AL

Gözenekleri bulanıklaştırır

-

Yağlı görünümünü kontrol eder

-

Mat Bitiş

149 TL

SATIN AL

Hafif yapılı

-

Cildi mükemmelleştirir

-

Parlaklığı artırır

189 TL

SATIN ALKENDİNE UYGUN MAKYAJ BAZINI SEÇ

Makyaj bazını cildinin ihtiyaçlarına veya sahip olduğun cilt sorunlarına göre seçim yapabileceğin yer burası. Çoğu baz türü, normalde gündüz nemlendiricinle yaptığın gibi yüzün her yerinde kullanılabilir.
M.A.C Prep & Prime Skin, ciltte kızarıklık ve cilt tonunun görünümünü eşitlerken parlaklık kazandıran ve fondöten uygulamasını ve dizilişini iyileştiren hafif bir jel losyondur. Bu klasik M. A .C Makyaj Bazı tüm cilt tipleri için harika bir öneridir, fondötenden önce parmak, fırça veya sünger kullanarak yüzün her yerinde dağılır, 2 pompa yeterlidir.

Bununla birlikte, yağlı t-bölgesi gibi belirli bir cilt sorunu için bir makyaj bazı kullanıyorsan, ince çizgileri bulanıklaştırır, parlaklık katar, fondöten uygulamasından önce bazı seçilen bölgeye uygulamayı deneyebilirsin. Örnek olarak, yüzünün her yerinde ince çizgileri gizlemek için üretilmiş bir baz kullanman gerekmez, sadece ince çizgilerin bulanık olmasını istediğin bölgelerde kullanmayı seçebilirsin.

Yağlı bir T bölgesi çok yaygın bir cilt sorunudur. Makyaj bazları, cildine parlak bir görünüm kazandıran yüksek parlaklığa eğilimli burun, çene ve alın bölgeleri için mükemmel bir çözümdür.

M.A.C Prep & Prime Skin Refined Zone, yağın görünümünü kontrol ederken gözle görünen gözenekleri gizlemeye yardımcı olan yağsız bir emülsiyondur. Anında kurur ve fondöten altında veya T-bölgesi için toza alternatif olarak kullanılabilen görünmez bir doğal mat yüzey oluşturur. Parmak ucu veya bir fırça kullanarak ürünü seçilen bölgeye uygulayın.

Hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini ve bunları nasıl uygulayacağını öğrenmek için, en yakın mağazamızı ziyaret edebilir, maccosmetics.com.tr adresinden canlı sohbeti kullanabilir veya ücretsiz Makyaj Servisi randevusu alarak alanında uzman M.A.C Makyaj Artistlerimizden yardım alabilirsin. Sana rehberlik etmek ve mükemmel bir baza sahip olmanı sağlamak için buradayız.


TÜM MAKYAJ BAZLARINI KEŞFET!