M.A.C DISNEY CRUELLA KOLEKSİYONU


Disney Cruella'nın en ikonik görünümlerinden ilham alan punk-rock kırmızısı ve metalik tonlardan oluşan çok hoş bir koleksiyonla kendi tarzını yansıt.

Disney CruellaCATCH THE COLLECTION
IN ACTION
WATCH NOW

DISNEY CRUELLA CRUELLA MAKYAJINI 3 KOLAY ADIM İLE TASARLA

M.A.C MAKYAJ ARTİSTİ @TERRYBARBERONBEAUTY İLE

ADIM 1: GÖZLER

Cruella far paletinden Gesso rengini kullanarak aydınlık bir baz yarat. Daha sonra, göz kapaklarını katlanma bölgesini ve kirpik diplerini Chillin’ Like a Villain rengini, 239S fırçayı kullanarak belirginleştir. Carbon rengini kullanarak göz makyajına boyutlandır. Son olarak, Dual ended Pro Longwear Eyeliner De-Viny’iyi kullanarak eyelinerını çek, eyelinerın diğer tarafını da gözlerinin iç kısmına uygula.

ADIM 2: YÜZ

Makyajına çarpıcı bir kırmızılık katmak için kaş kemiklerinden başlayarak yanağına doğru Powder Blush Duo: Cruel-la Intentions in Tinkled Punk rengini, 129S fırçayı kullanarak uygula. Daha sonra, alnını, burnunu ve elmacık kemiklerini aynı ikili allığınCruel-la Intentions rengi ile 135S Brush kullanarak aydınlat.

ADIM 3: DUDAK

Auburn dudak kalemi kullanarak dudak çizgilerini belirginleştir. Daha sonra, yoğun pigmentli bir kırmızı için Retro Matte Likit Ruj Mayhemmed
rengini uygula. Şeffaf dudak parlatıcısı ile dudak görünümünü daha parlak hale getirebilirsin.M.A.C DISNEY CRUELLA KOLEKSİYONU İLE KULLANILAN ÜRÜNLER