VIVA GLAM
ve M·A·C AIDS Fonu

“Ben M·A·C Kızıyım!” Bu slogan VIVA GLAM'in ilk yüzünden doğmuştu – drag ikonu RuPaul, parlak kırmızı bot ve korsesiyle göz kamaştırıyordu. Bundan sonra bir sürü star ve stil görecek olan efsanevi kampanyanın ilk adımları atılmıştı. Fakat her zaman olağandışı stil ve söndürülemez yaşam aşkı ile aynı ruhu koruyarak özüne sadık kalmıştır.

1994'te ilk yaratılan VIVA GLAM Kırmızı Lipstick, bütün dünya ve özellikle bu hastalıktan yakından etkilenen moda sektörü için hem bilinirlik kazandırdı hem de para biriktirmeye başladı. Hala herhangi bir VIVA GLAM ürünü alındığında, satış fiyatının %100'ü M·A·C AIDS Fonu'na aktarılıyor..

RuPaul reklam panolarında yeraldığından beri 20 yıl geçti ve kampanyanın yıldızlar geçidinin eşi benzeri olmadı. Lady Gaga, Elton John, Debbie Harry, Boy George, Cyndi Lauper, Nicki Minaj, Ricky Martin, Christina Augilera, Dita Bon Teeese, Shirley Manson, Mary J Blige ve son olarak Rihanna.

Sadece M·A·C AIDS Fonu, HIV/AIDS ile mücadeleyi destekleyen; yeterli imkanı olmayan bölge ve halka finansal destek sağlayan organizasyonlar için, öncü bir destekçi. İlaç firması olmayan en büyük kurumsal yardımcı olan M·A·C AIDS Fonu, HIV/AIDS ile yoksulluk arasında bağlantıya irdeleyerek, dünyanın heryerinden farklı hizmetler sunan organizasyonlara destek veriyor. M·A·C AIDS Fonu, sadece M·A·C’in VIVA GLAM Lipstick ve Lipglass satışlarının 100%'ü ile bugüne kadar 340 milyon $'ın üstünde HIV/AIDS bağışta bulundu.

Çok yaşa VIVA GLAM! Hepimiz birer M·A·C Kızıyız!

Daha fazla bilgi için macaidsfund.org

VIVA GLAM ALIŞVERİŞE BAŞLA