İNCİ PARLAKLIĞINDA
#PEARLSKIN

2 Ocak 2024, Cat Quinn

En çok aranan makyaj trendlerinden ikisi olan, Mermaid core ve Coquette core moda ve güzellikte inci görünümleri tekrar öne çıkararak spot ışığına taşıyor.

Diğer parlak cilt trendlerinin aksine, ıslak bir parlaklık yaratmak yerine cildin pürüzsüz ve kontürlenmiş, ışıltılı görünmesini sağlar. M·A·C Makyaj Sanatı Yaratıcılık Direktörü Terry Barber trendi en iyi tanımlayan cümlelerle anlatıyor: "Bu, ışıltının yeni lüksü... muhteşem ışıldayan, pürüzsüz cilt görünümü."

İlhamını inci zarafetinden ve parlaklığından alan Pearl Skin makyajı; inci kadar parlak, eforsuz ve natürel bir görünüm sunuyor. İnci yansımalı far, fondöten ve aydınlatıcı ürünleri ile Pearl Skin trendini M∙A∙C imzasıyla cildine taşımaya hazır mısın?

PEARL SKIN TREND GÖRÜNÜMÜ SATIN AL!
ÇOK SATAN
TREND
ÇOK SATAN
M·A·CTREND MAKYAJ UYGULAMASI
Güncel trendleri keşfetmeye hazır mısın?
M∙A∙C Makyaj Sanatçısı tarafından gerçekleşecek 15 dakika ücretsiz makyaj trendi uygulamasının ve özel makyaj ipuçlarının tadını çıkar!
Studio Radiance Serum-PoweredTM Fondöten ile ışıltılı ve aydınlık cilt görünümünü serum gücüyle elde edebilirsin.
Strobe Cream Aydınlatıcı Krem ile nemli ve aydınlık cilt görünümü elde edebilirsin.
#PEARLSKIN TREND GÖRÜNÜMÜ

GÖRÜNÜM 1: İnci parlaklığında cilt görünümü

  1. Işıldayan ve güçlü cilt görünümü için gözenek ve koyu leke görünümünü azaltan, cilt bariyerini dengeleyen ve hücreleri yenileyen Hyper Real SerumizerTM Nemlendirici Serum ile başlayabilirsin.
  2. Strobe Cream Aydınlatıcı Krem ile pürüzsüz bir baz oluşturabilirsin.
  3. Daha dolgun, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü için Studio Radiance Serum-PoweredTM Foundation’ı uygulayabilirsin.
  4. Son olarak, Hyper Glow Aydınlatıcı Palet ile cildin yüksek bölgelerini aydınlatabilirsin.
(1)
HYPER REAL SERUMIZER™ NEMLENDİRİCİ SERUM
2500 TL
Nemlendirici Hyper Real Serumizer daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için baz oluşturarak cildin doğal ışıltısını arttırıp, bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur ve makyaj öncesinde kusursuz bir kanvas sunar.
Studio Radiance Serum-Powered™ Foundation
1850 TL
Daha dolgun, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü için +%209 anında nemlendirme ve ortadan yükseğe artırılabilir kapatıcılık sağlayan gün boyu kalıcı fondöten.
Hyper Real Glow Aydınlatıcı Paleti / SHIMMY PEACH
2299 TL
kremsi pudra formülü ile üç vurgulayıcı şeftali tonundan oluşan bir aydınlatıcı paleti.
DİĞER M∙A∙C TRENDLERİNİ KEŞFET!

İNCİ PARLAKLIĞINDA
PEARL SKIN

2 Ocak 2024, Cat Quinn