Tom Sapin

Fransa
2005 te başladı

Sanatçı Hakkında

Kıdemli Makyaj Artist Tom Sapin

tıpkı bir parizyen olarak dünyaya geldi. "Orada yaşadığım sekiz sene boyunca kendimi tıpkı bir parizyen gibi hissettim," diye itiraf ediyor. Fransa'nın merkezinde, avangard makyaj trendlerinden çok şatoları ve şaraplarıyla ünlü bölgeleri yerine sakin bir bölgede doğan ve büyüyen Sapin, annesini makyaj yaparken seyrederek ilk işaretleri almış. Moda çekimleri ve showlarda çalışan uluslararası yetkili bir artist olarak yükselmeden önce Paris'teki M·A·C mağazasında 5 sene boyunca çalışmış. En favori ürünleri ve tavsiyeleri için devamını okuyun...

Annemin Kelimesi

"Annem makyajı seviyor, bir sürü göz farı ve ruja sahip. Ben 3 yaşındayken en büyük tutkum banyoyu makyaj ürünleriyle boyamaktı. O dönem aynı zamanda beni şuanda bile hala etkileyen 60lı yılların filmlerini çizmeye ve izlemeye başladım. Büyük gözlere sahibim ve Smolder Eye Kohl en favori ürünlerimden biri. Kolaylıkla buğulu bakışlar yaratabildiği için ondan çok etkileniyorum."

Hayatın Bazı

"M·A·C'e bayılıyorum çünkü o herkesin bireysel duruşuna saygı duyuyor. Aynı zamanda gerçekten başarılı ve başlıca ürünleri var. Bir insanın gece dışarı çıkarken yanında tek bir makyaj ürünü taşımasının imkansız olduğunu söylerim fakat Light Boost Prep + Prime Highlighter bunu başarıyor. Herhangi bir ufak dokunuş için highlighterın fırça ucu örtmeye yarıyor, cildi aydınlatıp anında mükemmelleştiriyor."

C’est Chic

"Sokaklarda dudaklara daha fazla ağırlık verildiğini görünce gerçekten mutlu oluyorum. Parizyen bir kadının her zaman nude bir yüzü olmalıdır: doğal renkleri kullanan çok şeffaf bir ifade. Russian Red Lipstick ya da Hang-Up Lipstick kullanmaya başlamadan önce Nude trendleri ciltlerinde nasıl koruduklarını görmek ilginç. Aynı zamanda Blot Film'e de çok talep olduğunu görüyorum. Makyaj çantamda mutlaka bu üçünü bulunduruyorum çünkü hızla ortadan kaybolacaklarını biliyorum."

Artist Faves: Tom Sapin